Омиљени коментари и постови

  1. Kaizene oću procenat što ti dovodim nove članove na sajt!
    http://vukajlija.com/zabava/posteri/674792#comment_2824607

  2. Kaizene oću procenat što ti dovodim nove članove na sajt!
    http://vukajlija.com/zabava/posteri/674792#comment_2824607

    Dulence ti si malo retaridan a? Šta je tu omiljeno de nam reci? Drži se ipak ko i do sada da svaki Pezosov post prekopiraš ovde. Svaku temu mora da userete.

  3. A koji sam ja to pezosov post kopirao ovde

  4. I sad ja treba da tražim linkove koje si pobrisao u razlici vremena, šta? Čoveče svaki drugi post je tvoj sa nekim glupostima. Nemoj da se zajebavamo.

  5. I nisi mi rekao šta je fascinantno na tvom zadnjem linku?

  6. Haha u životu nisam briso postove sa foruma a i nisam tolko lud da idem po temi od 200 strana i brišem postove.
    Idi istetoviraj ostrog smirićeš se

  7. I nisi mi rekao šta je fascinantno na tvom zadnjem linku?

    Aj ovo sove i prošle strane i nekako.KO nije ljubitelj takvih lobanja ne sumnjam da mu nije interesantno.Samo me interesuje ko si ti da se ja tebi pravdam šta kačim na ovu ili bilo koju temu

  8. HAHAHAHAHHAHAHAHA
    Ne, ipak. Nemoj da si retariran rekao sam ti ovo iz najbolje namere. Link random lika koji je pomenuo tvoje ime ni malo nije zanimljiv i ne može biti omiljen jebeno. Dal si realan.

  9. Samo me interesuje ko si ti da se ja tebi pravdam šta kačim na ovu ili bilo koju temu

    Autor sajta ko i svi ostali kome je smor da se ponada da je nešto zanimljivo a kad otvorim link bude neka jebena glupost. Tema gubi smisao tako.

  10. Autor sajta ko i svi ostali kome je smor da se ponada da je nešto zanimljivo a kad otvorim link bude neka jebena glupost.

    Slažem se zato se na temu smešne slike dolazi do besmislenih rasprava poput ove.
    Samo mi reci jedan primer gde sam ja brisao postove.
    EDIT PS Pokušaj da otvaraš samo linkove ljudi koji kače zanimljiv sadržaj.Pomaše u u suzbivanju svađa šta je kvalitetan internet sadržaj a šta nije ljubac :*

  11. Da se ne lazemo, pojeo si govno time sto si u omiljeno stavio novajliju koji je pogresno napisao bambus, to ne da ne moze biti omiljeno, nego nije ni smesno - osim ako ides u 6. razred osnovne, pa ti smesne greske koje prave petaci.

  12. iš odavle, ne spemujte mi temu :)

  13. Ma nisam zbog toga stavio dzeri nego lik prvo napisao sto komentara na fejsu pa onda i napravio nalog zbog ta dva komentara.

  14. Ma nisam zbog toga stavio dzeri nego lik prvo napisao sto komentara na fejsu pa onda i napravio nalog zbog ta dva komentara.

    Ozbiljno? Bokte koji šaljivdžija.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.