Омиљени коментари и постови

  1. TOTALNI RASUO NA SAJTU PRVI VELIKI RAT IZMEĐU HAKSOVACA I agrona (namerno malim slovima)

  2. U owaj sukob imamo umeshane Srbiju, Bosnu, Madjarsku i Švajcarsku.
    ALO LJUDI ZARATITJE SE!

  3. ЂЕЈЕ ТЕМА О АГАРУ?

  4. ZAKLJUČALI SMO JE TULJANE

  5. ХАКСОВЦИ ЗАПАМТИЋЕТЕ ОВО НЕДЕЛО

  6. Vidish tuljane shta smo vam odradili. Dodushe ja sam malo ispred svog vremena, obzirom da sam hteo da ratujem chim se agro pojavio. Ali neka, sazrelo je pa je pobeda bila brza i laka.

    NA KOLENA

  7. БИТЈЕ МРТВИХ КАРО, СИЛОВАЋЕ ТЕ ТУЉАНКО

  8. Tuljan cavuljan lolo

  9. ФОРУМОМ КРВ ЋЕ ЛИТИ
    КАРИНОГ ХИМЕНА НЕЋЕ ВИШЕ БИТИ

    Х И М Е Н
    И
    М
    Е
    Н

  10. necu dalje o tome pisati,suvisho je,iako je zanimljivo,al vec me boli ruka...

    ЉОЉ

  11. МИСЛИО САМ ДА НИКО НЕЋЕ ПРИМЕТИТИ.

    АЛИ ТО НИЈЕ САМО ОБИЧНА ШАЛА, БЕЗАЗЛЕНА.

    то ја поручујем да је свеједно, више ништа није битно, као да има неку важност више све ово овде... :(

  12. ti si car humora, Stevane.

  13. баууију је тата допустио да једног поподнева погледа епизоду неке детективске серије па је он одлучио да кад порасте постане шерлок холмс
    већ је украо лупу којом деда решава скандинавку

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.