Омиљени коментари и постови

  1. Nisam jebiga, ti mi reci. Ulaziš sa tog bijednog naloga da kao prozivaš neke autore. Prozivanje u pokušaju, jadno.
    Ajde okači tu sliku još 400 puta, jednako će me boliti kurac kao i kad je bila okačena prvi put. Samo udri. Gubi vrijeme. Ionako nemaš ništa pametnije.

  2. Brade uopšte nije jadno. Potreba je kad si banovan.

    http://i.imgur.com/kMoXTRt.jpg
    c c c čime se ti baviš

  3. ahahha kakav prenebitan i preglup lik,boli me kurac da kacim ono,niko ionako ne zna ko si,osim onim kojima se uvlacis za pluseve

  4. Amejzing hors 10 sati ahhahahahaha

  5. мени је ово #изаберифмп победа

  6. a u ovo defku ne mora ni da se ulazi da bi video da je pregnjili skech

  7. Ono kad ti ollanik kaže da si prenebitan i preglup lik.

  8. ,,kpomshija,de pljusni ovo pa da je brisem :D,,

    brrr

    najezio sam se,ljigavije uvlacenje nisam video pa sve da nekome zivot zavisi od toga dal bi se ovako ljigavo uvlacio nekome

  9. AHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAAHHAAHHAHA KOMSHIJA DE PLJISNI OVO PA DA JE BRISEM

  10. Ovu temu ste pretvorili u transfer blama, ne zna se čiji je post veći.

  11. Loksi
    Kakvo tipično pičkopaćeničko ponavljanje stereotipa, klasika, šta će đembeli drugo.

    marko, debeli gmazino 150kila pojedi jagnje ne mozes da ustanes iz fotelje djembeli jadnice, zasto ponavljas stereotipe?

    #loksilogic #komendija #ublazxaj

  12. Pročitao sam ovu temu i zaključio da je na sajtu pre bilnd 7 puta više daunovaca.

  13. Agilni citira Paninara-Bazija i omiljenuje mu komentar. Bajaga našao drugara.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.