Омиљени коментари и постови

  1. Nije njegov linkovan (a ne citiran), al' smaraš nepopravljivo.

  2. bushido bachman daunovac

  3. Evo ga sikće ovaj što da nije gledao kevu kroz ključaonicu nikada ne bi video pičke. Što sikćeš inferiorni? Niko te ništa nije pitao? Priseti se vremena kada si dojen, poslednje uspomene na sisu. Ako ne možeš, javi se u pvt da se dogovorimo da te ja zadojim.

  4. Ok Bajaga moja greška ovaj put.

  5. Vokativ se odvaja zarezima, fudbalski radniče. No, uvažavam priznanje da si pogrešio.

  6. Proguta tastatura nekada i slovo, a o zarezima da ne pričam. Hvala na sugestiji, zamalo-odborniče DS.

  7. ahahahah, pacijent.

    Bachmane, imamo okupljanje 28.06. na Vidovdan u Bachmanu. Pozvan si da budesh host. Znachi sluzhish piche, meni, rasnom, tiboru i ostalim stricovima. Bez pogovara, kad ochu pivo donesesh pivo. Kad hochu viski ti donosish viski. Sushtina je da slushash a nervozan mozhesh biti samo kad mi ne gledamo.

    Posle sechesh tortu i donosish redom svim daunovcima. Uz kiseli osmeh jer jedino si tako u moguchnosti.

    N O O B
    O
    O
    B

  8. Elem, zarezi neće promeniti činjenicu da te boli ona istina još uvek. :)

  9. Caro, nisam u mogućnosti, jer nisam medicinski radnik. Ipak, mogu da platim Peđolina da dođe da vas zabavlja. Eventualno neku babu da vam briše sline i cedi portikle. Za toliko imam.

  10. Haha. Jeste, da, obiluju ti istinama postovi, dečače, što se ozbiljnim poslom baviš. Nakon najjadnijeg posta koji sam pre neki dan video na ovom sajtu je stvarno teško da me bilo šta ozbiljno dotiče što napišeš.

  11. Vidi, svaki posao je ozbiljan posao kada se uporedi sa tvojom političkom karijerom. To znam da boli, ali tako je.

  12. A džaba ti, da me ovde ljudi uglavnom ne poznaju, pa da ima težinu šta pišeš. Nemaš pojma apsolutno čime se bavim.

    Ali trzaš još, nije loše.

  13. Bushido bachman, za razliku od baslirslava koji plagira ondnosno prevodi bolesne postove sa neta, boleshtinu iz glave izbacuje sasvim sam, bez struchne pomochi. Kao da se rodio sa tim.

  14. I koji je to najjadniji post, jel onaj sa pokojnom bakom gde Bushido bachman veshto vlada na relaciji mrtva persona godinu dana/mladi noob?

  15. Pa ja pričam ono što kažu ljudi koji te poznaju. Ne mislim ja tu samo na Burzuma koji je imao tu nesreću da te vidi samo jedan put, pa se dečku prevrnula džigerica od tvoje spike.

    I ne znam što te toliko boli što ima sposobnijih ljudi od tebe, koji nisu sprcali tri bane i nadaju se da će biti modovi na nekom sajtu, eventualno odbornici neke stranke u nekom delu nekog grada? Trebalo bi da te to pokrene da i ti nešto uradiš od svog učmalog života.

  16. Evo recimo Cara će te sigurno pohvaliti. Kapiram da to potvrđuje ovo što ti govorim. Uhvati poslednji voz i izvuci se. Carospevi su ti poslednji poziv za buđenje.

  17. Koji ste bednici ustvari sva trojica ne mozete to ni da shvatite

  18. Hah, kako lupaš, a i izmišljaš. Posebno ovaj detaljčić kako ne misliš samo na Burzuma. Pa čak ni on nije nikada loše govorio u mom prisustvu (a više od jednm je bio), čak naprotiv. A ako nije u lice imao ništa da mi kaže, zašto bih onda vrednovao bilo šta što je rekao naknadno?

    Jednostavno je, znam. Čuo si neki detalj, skontao si "aha, ovaj je političar, to mrzim, to mi je jadno, sada ću ga sprdati". E pa, nisam političar i bavim se poslom koji je mnogo ozbiljniji od tvog radničkog. Samo si šrafić u mašineriji koja okuplja jadne glave. Otprilike u rangu političara, realno. Ništa finije od toga, posebno kod nas. Zbog tih jadnika se u toj priči koja ima veze s politikom i nisam zadržao, a u koju sam uvučen zbog posla kojim se bavim.

    Mada to znam da znaš.

    Toliko o tome, ali ako izmisliš još neki detalj, slobodan si ga izneti.

  19. Bushido je daunovac.

    On je to. To on radi
    On radi to

  20. Bojane, sportsko prozivanje, npotrebni su takvi komentari.