Ко последњи победник 53

  1. Kad putuješ,Staklena?Pročitala sam da ideš u Kušadasi,beše?
    Bila sam tamo i bilo mi je divno! :))

  2. Sutra ujutru, oko 6 ili 7. :) Ti si mi onda pravi čovek da te pitam! Koja mi je najbolja varijanta da komuniciram sa Srbijom dok sam tamo? Da kupim neku karticu za mobilni, ili one kartice za razgovor sa inostranstvom? Znaš nešto da mi kažeš o tome? :)

  3. Ja nisam prava osoba (letovao 2002. u Kušadasiju), ali koristio sam PTT karticu, pa zvao sa govornice, a sada sam omatorio pa uglavnom koristim SMS sa srpskih kartica, a u slučaju nužde i pozovem Srbiju (to je najskuplja varijanta).
    Srećan put, i lepo se provedi!

  4. Isto kao RD-kupila ptt karticu,pa zvala sa govornice,ili iz pošte(klimatizovano) :)
    Samo sam tako komunicirala i nisam kupovala njihovu sms karticu(tamo je bio Turkcell),nego onako,bahato-roming :))

  5. Hvala! :)
    A koja je fora sa tim PTT karticama? To nešto kao Halo kartica što je ovde bilo aktuelno pre 10ak godina ili namenski za razgovor sa inostranstvom?

  6. Kao Hallo,čini mi se,samo što ima više varijanti-u zavisnosti od cene-više platiš-više impulsa :)

  7. Pokušaću i tu varijantu. :) 'Fala na savetima. :)

  8. Molim,uživaj i lepo se provedi!
    Oni ne mare ič za engleski,svi spikaju srpski,a Srbe vole ko rod rođeni,hehheehe,videćeš :))

  9. Obavezno idi na izlet Efes, to ne sme da se propusti, a udaljen je 10-ak km!

  10. I obavezno se cenkaj,uvrede se ako se ne cenkaš! :)

  11. Ahahahahaha, primljeno K znanju, zahvaljujem! :D
    E da, znate li možda cene cigareta..jesu li "evropske" ili kao kod nas? Drugarica razmišlja da li da nosi odavde boks ceo ili tamo da kupuje.

  12. Čuveno cenjkanje: Bio sam sa ortakom u Kušadasiju i svidela mu se kožna jakna. Zaključimo da ni on ni ja ne znamo da se cenjkamo, i ja ga posavetujem da ne pita za tu jaknu odmah, nego za jednu pored nje. I na kraju je kupio tu drugu!

  13. Ne znam za cigare-ali je tada sve bilo mnooogo jeftinije nego ovde.Bolje nek proba nargile heheheehehe
    A zlato i koža-obavezno pazarite nešto od toga,stvarno je bagatela u odnosu na ovdašnje cene.
    P.S. ni ja nemam veze s cenkanjem,al' sam palila na šarm :)))))

  14. Ma ja idem u društvu s jednom plavušom, a čula sam da su slabi na plavuše, tako da ne brinem, prolazićemo na njen šarm. :D

  15. E,ja tad nisam bila plavuša-pa je opet dobro sve prolazilo :))

  16. Pitali me:"Šta jedete,šta pijete vi žene iz Srbije kad ste tako lepe?"
    Hahahahhahaahaaaah,upiš!!!!!

  17. То је тај турски шарм...

  18. Jedan hteo da me ženi,a ja sa sinom u šetnji..Teatar na sred ulice!
    Da crkne čovek od smeha!!!!

  19. ovde se isto nesto pise...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.