Ко последњи победник 53

  1. To valjda znači d'ima. :)

  2. Е фала на преводу! :))))

  3. A koja vam je fora sa tim ženskama na avataru? Vidim mnoge žene da su promenile, pa reko' da se informišem čemu sve to? :)

  4. Moraćeš i ti da staviš neku džavolicu.

  5. Ma ja sam stavila Lucifera.. :)

  6. E moram i ja da promenim avatar onda.

  7. Ajd svi da stavimo neke rasne ženke na avatar! :)

  8. Stavi ti, ja sam muško.

  9. Haha poslednji!IN YOUR FACE LOOSERS :D

  10. I won again!

    Ma ništa, smorčina i vrućinčina.Kod tebe?

  11. Borim se sa majstorima i pakujem za more. Idem u utorak. Mrziš li me sad bar malo? :)

  12. Ja mrzim sve od reda.I kill you :D

    Kakvim majstorima?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.