Prijava

Moja pokojna prababa je imala prilicno otkacenu izreku, i ona glasi : "Gde si ti video zelenog konja i pametnog srbina". Naravno, umotvorine je izricala na rumunskom jer je srpski jako slabo koristila.

Patrijarh Pavle, jer me nervira njegov egocentrizam zamaskiran lažnom skromnošću (kao i svaki vernik, je l' te). Takođe, bio je boss mafijaške organizacije SPC i nije činio ništa da obuzda svoje crnomantijaše. Takođe je imao šovinističke, mizoginične i homofobične izjave, sve u skladu svoje službe.

Трансфер.

Неко рече зашто Слоби ? Па овако терао је Српски инат због којег смо слободно могу рећи - уништени.Економски је земљу одвео у пропаст , намештао изборе , правио коалицију са женом ( бтв Мира Марковић најгора Српкиња икада ) а и мнооого је крао.Е да и син му је билде тешки.Коментари на јутубу типа " Правићемо ми Слобу од блата " ми тешко падају јер народ изгледа брзо заборавља неке ствари.

Трансфер.

Trol bre decxko.

sloba je bio osloboditelj, nemate vi pojma!!! nije vlast kriva, mi smo govna!!!!

Uf, KAKAV BURN, čoveče. :pssssss:

Ne razumem anglosrpske šabanizme. Od koga si to čuo, od Boška dok vodi Siti?

Prenerazio sam se kacam vido da ima da su pisali Mladić. Trol ili provokacija? Tek za Pavla. A za BURN transfer.
Jovan Divjak ubjedljivo najveće srpsko govno ikada.

Prenerazio sam se kacam vido da ima da su pisali Mladić. Trol ili provokacija?

Provokacija. Čista provokacija. Ali neuspešna. Jer ISPROVOCIRATI kritičku misao i moralno rasuđivanje kod nekoga čija je inteligencija na nivou kišne gliste je uzaludan posao. Najedi se žileta.

Opa! Dečko je gledao doktora Hausa pa prosipa kvaziinteligentnoironične fore u stilu pravog incestoidnohladnokrvnog britanskog ostrvljanina.

Trol bre decxko.

То није трол , то је школски примјер трола , због тога сам и доживио трансфер.

A vi ste školski primeri Daning-Krugerovog efekta. Da ne morate da guglate, sažeću vam: nemate dovoljno kognitivnih sposobnosti da znate da nemate kognitivne sposobnosti. Ili u prevodu: mnogo ste glupi da bi uvideli da ste glupi.

PS. Moderatori, nemojte da me banujete, jer sam upotrebio "g-reč". Daning-Krugerov efekat je čista emprijska psihologija.

Po čemu ti zaključuješ da je meni inteligencija na nivou kišne gliste, i da tom svojom izjavom nećeš uvrijediti kišnu glistu? Ostale riječi nisam razumio moraš mi oprostiti, ali po upotrebi velikih slova vidim da se ne slažeš sa mnom pa bih te molio da mi obrazložiš svoj stav. Zbog čega je Mladić najgori Srbin ikad?

Možda nije najgori, ali je u top 10 sigurno.

Možda zato što je odgovoran za sistematsko ubijanje hiljada ljudi. Ne znam... Možda zato?!

Најгори Србин је сваки онај који се не слаже са Власинарбом. Заправо најгори је сваки који није Власинарб. Сем Лечића, он је матора дртина а има пар деценија млађу жену врх пичку и зато га мрзимо и смрад је, уа Лечић.

A ti ljudi jad i bijeda istočne Bosne ničim to nisu zaslužili. I da čak je bio i muški šovinista. Mislim birajući samo muškarce.
I od svih Srba samo je on to radio.

То није трол , то је школски примјер трола , због тога сам и доживио трансфер.

Aaa to... :)

mnogo ste glupi da bi uvideli da ste glupi.

Iako si trol, mnogo si glup da bi naučio srpski. Idi uči glagol biti, 'leba ti, ne loži ljude ovde bez potrebe.

. Da ne morate da guglate, sažeću vam:

Ne moramo da guglamo jer si ti već izguglao dok si smišljao način na koji ćeš da nam uvališ. Tvoji napori da ispadneš pametan korišćenjem izraza za koje ni sam ne znaš šta znače, ili ih nađeš na Vikipediji su tragikomični.

A vi ste

Lololololo, ovo ko klinci u predškolskom. 'A ti si glup! A ti, a ti si ružan!'

A ti ljudi jad i bijeda istočne Bosne ničim to nisu zaslužili. I da čak je bio i muški šovinista. Mislim birajući samo muškarce.

Prvo, ljudski život je ljudski život. Ja nisam jedan od onih koji misle da je život žene ili deteta vredniji od muškarca. To je glupost. Drugo, to su bili nenaoružani civili, mahom izbeglice, među kojima je bilo dečaka od svega 14-15 godina, kojima je pucano u potiljak dok su ležali na zemlji, koji su ubijani bombama u napuštenim kućama, i na druge zverske načine. Treće, ne mogu da verujem da raspravljam o ovome. Postoje ljudi koji nemaju nikakav moralni kompas, kao psihopate - operisani od emocija i ljudskog saosećanja. Čist đavo u svom pravom obliku sa sve sumporom koji se širi: "Trebali smo više da ih pobijemo!" A postoje i oni koji (ne)svesno odbacuju činjenice i pokušavaju da racionalizuju zato što ne mogu da ih uklope u davno formirani pogled na svet.