Prijava

Valsinarbe, zasxto se tripujesx da si poseban i drugacxiji od drugih kad to nisi dedžgo?

Ratko Mladić.
Inače, pita profesor pre neki dan: "Ko je najveći zločinac vaše generacije?" Svi ćute. "Hajde, dajte nekog. S nama je bilo lako – Sloba, bez pogovora." I dalje muk. Ja hteo da kažem Ratko Mladić, ali onda je neko dobacio "politički korektan" odgovor: Darth Vader. I svi su se nasmejali. Awww, kako simpatično. NOT.

Боже , баци циглу и буди прецизан.

Прецизнији но икад пре...

Ne diraj mi Ratka!

Onaj Jovan Divjak ako je uopste Srbin je govno.

Patrijarh Pavle, jer me nervira njegov egocentrizam zamaskiran lažnom skromnošću (kao i svaki vernik, je l' te). Takođe, bio je boss mafijaške organizacije SPC i nije činio ništa da obuzda svoje crnomantijaše. Takođe je imao šovinističke, mizoginične i homofobične izjave, sve u skladu svoje službe.

Какав цар?
Страшан цар,
нарогушен и љут цар.
Страшно, страшно!

"Hajde, dajte nekog. S nama je bilo lako – Sloba, bez pogovora."

mamicu joj njenu, a bio joj je dobar dok mu je klicala "slobo mi te volimo"!!! i sta bre mladic? sta bre seselj? sta bre arkan?! kako smo se lako odrekli heroja koji su ovaj narod spasili od totalnog pogroma! sramota!

brao lemajo, da nije arkana i lovokradica, tigrovi bi nam potamanili svu stoku i živinčad!

http://zeljko.raznatovic.free.fr/slike/arkanove_slike/025.jpg

Valsinarbe primetili smo te, e... ;)

Valsinarb90
Patrijarh Pavle, jer me nervira njegov egocentrizam zamaskiran lažnom skromnošću (kao i svaki vernik, je l' te). Takođe, bio je boss mafijaške organizacije SPC i nije činio ništa da obuzda svoje crnomantijaše. Takođe je imao šovinističke, mizoginične i homofobične izjave, sve u skladu svoje službe.

Najjaci trol ikad! bez konkurencije

Најгори Србин икада

Valsinarb90
Џими

Мртва трка ...

Valsinarbe, kako smaras sine u svojim nastojanjima da budes Jelena Karleusa.

Valsinarbe, kako smaras sine u svojim nastojanjima da budes Jelena Karleusa.

Uf, KAKAV BURN, čoveče. :pssssss:

Bane otac nacije
Bane a koi je najbolji srbin nisam vido da si postovo na toj temi

Има људи који не воле патријаха Павла , искрено ја га веомааа ценим али разумем људе који га не воле додуше не разумем оне који га пљују...и Ратко спада међу најгоре Србе али није најгори.Мој глас иде Слоби...

Zasto Slobi ljudi? Pojasnite bar.

čeda čvorak
ružan je ko kurac, a jebe dobru vunu