Prijava

@Blake Griffin & SenkaNeštoNešto
Zar zaista mislite da ćete ad hominemom nešto da postignete?

HAHAHAHAHAHAAHAH PLAČEM! Brate, kao da slušam Vendi, evo majke mi!

А vi ste školski primeri Daning-Krugerovog efekta. Da ne morate da guglate, sažeću vam: nemate dovoljno kognitivnih sposobnosti da znate da nemate kognitivne sposobnosti. Ili u prevodu: mnogo ste glupi da bi uvideli da ste glupi.

Zar zaista mislite da ćete ad hominemom nešto da postignete?

ЛОЛ

Pa to je verovatno i sve što slušaš, Senko. Napaćeno stvorenje.

Napaćeno stvorenje.

Šlag na torti od blata.

Šta ti sereš o zvjerstvima. Zašto pričaš o stvarima o kojima ništa ne znaš? Ako troluješ onda si stvarno pretjerao.
Hoćeš da pričamo o zvjerstvima. Te izbjeglice su bile u toku rata zaštićene ko polarni medvjedi tzv demilitarizovanom zonom UNa. Naravno oni su uvijek na velike pravoslavne praznike našli svrsishodno da upadaju u srpska sela u okolini da pale i iživljavaju se nad civilima. Civilima koji nisu bili muškarci, već gotovo isključivo žene, djeca i starci. Ne oni nisu bili toliko humani da ubijaju puškom ili vatrenim oružjem.
Ja sam inače protiv bilo kakve vrste odmazde i osvete, ali ako jednom pogledaš slike žrtava tih izbjeglica razumiješ zašto je Mladiću prekipilo.

Ti si idiot. Odjebi.

Zašto sam idiot? Ponizno te molim da mi objasniš kako je metak u potiljak zvjerski? I zašto izdvajaš Mladića, čovjeka koji je organizovao odbranu srpskog naroda u BiH kako ne bi doživio sudbinu iz II svjetskog rata, iz mase Srba koji su pobili mnogo više ljudi, mnogo više Srba nego što je Mladić muslimana?

Zar zaista mislite da ćete ad hominemom nešto da postignete?

Ti si idiot. Odjebi.

http://www.dodaj.rs/f/2C/df/P99ZdW2/zasxtotoradisxdechko.jpg

Ahahah. Ali ta mačka.

:))

Мачка објашњава на више нивоа.

VALSINARBE TO STO SVIMA IDESX NA KURAC NE ZNACXI DA SI PAMETAN DEDŽGO!

A sada samo da se izvinem ostalim korisnicima vukajlije na spemu. Samo sam htio da objasnim valsiNABU kako se troluje.

Lololololo, lupijo si decxku bananu!

ladno 10 bana dana. dajte 5 jeote, nije mnogo pogrešio

Nije, samo se umesto na forumb92 prijavio na Vukajliju.

Стефан Костић. Мада, он је мађар. Али ако се држимо стриктно преамбуле Устава онда је Костић србин. А Косово Србија. Значи све како налаже бог.

Најгори Срби су они што су продали веру за вечеру. Алија Изетбеговић, Ејуп Ганић, Атиф Дудаковић, Муамер Зукорлић, Насер Орић и они су Срби само потурчени.

Најгори Срби су они што су продали веру за вечеру. Алија Изетбеговић, Ејуп Ганић, Атиф Дудаковић, Муамер Зукорлић, Насер Орић и они су Срби само потурчени.

Артуковић, Старчевић, Филиповић-Мајсторовић, Туђман, Павелић....

А ко је на голу?