Prijava

Skroz mi je čudno. Malo mi je glupo što svi mogu da vide moje komentare. Sad baš čitam, skoro svaki je HAHAHAHAHAAHAHAH kako je dobro!! ili nešto na tu foru. Pomisliće ljudi da sam umobolnik (mada neće mnogo pogrešiti) :)

Ja moram da pitam sta znaci kad je autor obojen u zuto (da se tako izrazim). Kod pretrage autora neki su zuti neki nisu. Sta to znaci?

Autor koji je obojen u žuto je trenutno aktivan na Vukajliji.

A, to. Do jaja. :)

Vama je to žuto?? Meni zeleno :) I na glossy i na mat monitoru.

ma dal' si tjorav, majke ti ga...? :))

Da bi smo se svi složili, reći ćemo da je ŽUTO-ZELENO.

vreme pokaze svoje jel...ono sa kacenjem slika na cet nije dobra ideja. postalo je kao lajtsou, a ne dopisivanje. klipovi su se donekle mogli kontrolisati, ali ovo... molba kaizenu za resavanjem ovog problema.
predlog, ne mora se ukloniti mogucnost stavljanja slika, klipova i animacija, ali se moze ograniciti. recimo, svako po 3 klipa i slike dnevno moze da stavi na cet.

ma bre on/off dugme da se gleda link umesto slike/klipa

Meni je skroz zeleno...
Rose, mislila sam da je to samo kod mene slučaj :) Sve na isti fazon i sa nezamenljivim "haha". :s

kako god, samo da se ovo resi. ide mi na...oklagiju. :p

meni je ovde sve haoticno. nista ne valja. da imam vremena uradio bih screen shot. Samo se ulogovah na sec...
Javljam kada dobijem normalan net kako je.

Definicija dana je jedina promena vredna pomena.
Samo ne razumem čemu insistiranje na ovim pastelno-razvodnjenim bojama...

Dobro je sto sada ima vise opcija, ali novi dizajn je malo cudan. Svima nam je cudan jer smo navikli na stari, ali navicicemo se i na ovaj!

lepse je bilo pre, a i bolje
sad je dosta sporija

Sve je stvar navike... Ova verzija je definitivno funkcionalnija...

Ova verzija je nekako za pičke...mada i pre ste svi vi bili pičketine tako da je ono bila verzija za pičkice...avaj moraću da se uklopim u vaše pičkičasto društvo opet....pičke.

Ono sivo skroz levo bi trebalo da se izmeni, ovako izgleda mnogo nedovršeno