Prijava

stari sajt mi je bio lepši, a što se funkcionalnosti i opcija tiče.... ček da se snađem, pa ću i to da prijavim.... :D

Provalite kako je nova verzija Vukajlija počela 666og dana od kako se Vukajlija napravio.

Баракуда, симболика, а? :)

Мени се допада, можда још по неке ситнице да се среде, али има времена и за то. Ђасви ми се што постоји "дефиниција дана", да оне прикупе још поена :)

и мени се свиђа деф. дана поготову што је моја отворила ту традицију :)) Шалим се наравно, него јер морамо да пркосимо ђаволу са оним "Definicije dana Prikazano 1 - 10 od ukupno ""666"" :)

+: fino, funkcionalno, pohvale za def. dana i pregled svojih komentara.
-: jako sitna slova (oci mi ispadose), ubi me ona crvena boja kad treba da se klikne na forum, profil itd. uopste mi se ne uklapa, i nekako mi je sve skuceno, ne razumem potrebu da se sa strane ostavi po 5-6 cm sivog prostora.
Mogle bi malo zivlje boje, krupnija slova, i naravno, pretraga groblja! Za sve ostalo pohvale, promena je uvek kul, a na raspored cemo se navici vrlo brzo!
edit: auuu tek sad videh, vise nema pretraga def. po pocetnom slovu pojma? Ako nema to mi je veliki minus, jer je kopanje po arhivi da se nadje def. jako dosadno, iz iskustva.

Zone, to sam i ja pomislio prvo, ALI - ima pretraga po slovima skrooooz dole, zavijena u crno. :)
Inace, malo mi je lepse JESTECKI izgledalo ono pre kad su nove definicije bile s desna i ne ovako u koloni, nego jedna za drugom... Bas nekako originalno bilo.

Ovde fali puno puno peglanja.

Pa kad zavrsis sa sudovima... ;D

Pa Che mog'o bi malo da pripomogneš :D

Kad te ja ispeglam... :)))

Taj rad, kaizene!!!

a :) aj kaži da nije bilo brzo :)

Ovako je već bolje i preglednije. Malo starog malo novog look-a.

BOLJE DA JE SA LEVE STRANE, NEKAKO OVO ISUVIŠE PODSEĆA NA STARO.

Izbi mi usi... :)))

onaj gore tekst gde je prijava... e pa "dodaj vide" sklizne u drugi red i malo kvari izgeeld

Oh svemoguci Che hvala na prosvetljenju, ne uvideh to sram me ubio, ali i dalje ostajem iza onoga da mi je sve skuceno i da ima dosta praznog prostora sa strane.
Kaizene mogao bi stvarno da mu ga malo das po nekim bojama. Ja zamisljam Vuku u suncevim tonovima, treba sve da bude toplo (crveno, zuto, narandzasto, sa malo neutralnih, da ne bi sve vristalo), da odise domacom atmosferom i toplinom. Ovako jes' malo hladno, al ko veli navikli smo...

iskreno, ne djasvi mi se ovo novo ruho...