Prijava

"Dragi dnevniche...
Danas sam bila sa Rajchy i Makitzom u shopingu, a posle smo ishle na kafitzu u Sturbucks, bash kao Keri, Samanta, Miranda i Sharlota.
Bash je diwno od Amerikanatza shto su doweli Sturbucks kod nas, jer tamo imaju one super-swatke i jepe kafe, za owako wažne dewojke poput mene...
Kupila sam za Nowu onaj ultra-minić, sutra idem na brazilku, manikir i nadogradnju kositze i posle piwo od đumbira i maline, opet u Sturbucks, i opet sa Rajchy star i Makitzom.
Makitza ima nowog frajera Miladina, ali ga zowu Kiza car, koji joj uopshte ne pristaje jer je ružna i za njega sam kupila ultra-kratki minić u kome će mi se na Nowoj wideti tangitze, one roze :) samo za Kizu...
Moram da nagoworim kewu da mi kupi nowi mobilni, jer sam razdrndala stari kad sam na zurki kod Minje, dok sam powraćala ispustila stari u wc sholju...ali mama kaže da mi je rano da sa 13 godina da stalno me-
(preskače čitav red).Znash kako me je Rajchy star izblamirala - bile mi u redu u poshti i iza mene je stajao mnogo dobar frajer - Macola, iz komshiluka, shto ima one strawa zelene air-max patike iz Urban shop-a i ja sam ga pitala - Jer i ti plaćash rachun?, a Rajchy gloopacha mu je rekla da dižem penziju babi...kakw blam!Htela sam u zemlju da propadnem, kao onda kada sam morala u resotranu sa Živoradom Slinom da tražim wodu...to je najveći blam u mom žiwotu...
Idem Dnevniche, moram da odem na kliniku, pojavile su mi se neke ospice dole, a treba da idem sutra na brazilku i promitziju nowog Indirinog albuma u kafić "Suze devojachke"...."

BWAHAHAHAHAHA!!!
Kakav si kralj ponekad! Pardon, kraljica! :)))))))))))

Obožavam ove iskrene dnevničke ispovjedi.

hahhahahahahhahahahahahahhahaha... Umirem! Kao da čitam sestrino ispovedanje, sa jednom malom razlikom: ona ne piše dnevnik (jer to nije dovoljno cool), ali mi piše takve sms poruke.

JTU jes' ovo zabavno i smiješno, (ili je tužno i zabrinjavajuće?) Ali nije u redu kras' tuđe dnevnike i objavljivat' ih na internet da ih vas narod vidi i lipsava' od smijeha čitajuć' ih. :)

mensure imas li ti dnevnik:))
ljudi pisite

Imao sam, davno, ispisa' sam bio 2-3 stranice i nije išlo, jebiga, nemam uzbudljiv život. A kome ti ljudi, nemo' da vrijeđaš...

Ja pisem dnevnik,ali kad bi vam ja pisala nista ne biste razumjeli jer ja imam svoju azbuku i pisem samo sa njom!

Napiši nešto na naš novi crnogorski jezik, neće ništa razumjet', garantovano!

Hahahhahaha,nije nesposoban...

Imacu dnevnik ako nadjem posao u struci :)

ja imam jedino racionalni na DVD

Dan:19.01.2009.
Budim se sa zarkom zeljom da odem u WC,kad ono mucak!Kao u "Tesnoj kozi",uvek zauzeto!Cujem tus!Neko je iz nase kuce resio da se okupa!Srce da iskoci!Hladan znoj mi se sliva niz lice,dok uzaludno pokusavam da protok mokrace zaustavim moravcem!U trenutku ocaja,ulecem i zauzimam svoju poziciju na solji.Presudan trenutak-brzina podizanja WC daske!"Cujem gundjanje iz kade,ali usi i mozak nisu primili nista od toga,svaki milimetar tela je usresredjen samo na jednu stvar,drugovi i drugarice,mokrenje!Posle nekoliko trenutaka usledilo je olaksanje,a malo zatim i osmeh na licu!Svecani zvuk kazanceta proglasio je pobedu!Sa novom energijom izlazim iz WC-a i odlucujem da uzivam u jutru!Ovaj uzbudljiv dogadjaj(sa srecnim ishodom) obelezio je danasnji dan i obogatio me jednim novim iskustvom,koje cu duboko u srcu nositi i pamtiti ceo svoj zivot!

A n!n@, vi nemate tutu u kucu?

Ne znam sta ti je to,al` ako mislis na rajber,skinut odavno!:-)

To ti je ono malo plasticno koje vecinom koriste djeca da se popiske i pokakaju.

A mislis na noshu?:-)Nema,bacilo se odavno...:-( )-:

Dan:20.01.2009
I,eto...jos jedan mi dan prodje...Da me neko pita po cemu treba da ga pamtim,rekla bih," Po tome sto sam znala da ce neko to da me pita.;-)",i onda ce sve to imati veliki uticaj u gradjenju moje prorocijske karijere!Ali,posto nema takve budale(Ili ce te mozda to biti Vi?:-)),moram se osvrnuti k surovoj realnosti ,koja kaze da je danas poslednji dan zimskog raspusta,takodje i poslednji u kome mozete da me vidite sa osmehom na licu(i fixnom protezom na zubima:-))

P.S.A mozda me bas Vi ucinite Nostradamusom21.veka???:-)