Prijava

"Meni se čini da je on više fokusiraniji na stvaranje izvora zarade nego na dobrobit sajta i svih nas. "

hahaha ma sta ga boli kurac za ljude koje uopste i ne poznaje , virtuelne ljude,slova na ekranu..........

hahaha ma sta ga boli kurac za ljude koje uopste i ne poznaje , virtuelne ljude,slova na ekranu..........

Па то сам и ја рекао на крају(у суштини), што то ниси прекопирао? :)

dobro, i vi sad hocete da kazete da je opao kvalitet?
a seca li se ko definicija dana o Chuck Norrisu i sl?

Kvalitet definicija je isti i nekad i sad. Samo sad ima više i definicija i članova.

Mnogo ljudi je culo za Vukajliju, svi oni hoce da budu kao neki clanovi ovde- hit. Samo sto ne skapiraju odma' sta se trazi. Mene je to mnogo puta iznerviralo, ali ovaj put sam naucio da guglam na njih, i sve moze da bude dobra zabava... kao u dnevnoj sobi... ;)

mentol

ja mislim da tu leži sva greška...svih...u guglanju..treba bre otvoreno da se kaže kad nešto ne valja...kad je glupost, glupost je i ćao zdravo...mora bre malo da se razmisli pre nego se napiše nešto...ne bi svako definisao svašta...apsolutno podržavam ideju čišćenja...

meni smetaju plagijati, poluplagijati, prerađeni vicevi, tuđi aforizmi...u nedelju čujem aforizam u nekoj emisiji na tv i to sutra definicija dana...od reči do reči...a ako napišeš vic, aforizam u komentaru treže link..gde da nađem link vica..kod joce ciganina u kraju?... sve viceve zna čovek

Naravno da treba da im se kaze. Nisam mislio na to kad sam napisao guglanje. Samo ovoga puta nema nerviranja. :)

Lepo se udari pravilo: svak' novi koji dodje, mora da cita definicije, pravila, komentare prvih 10 dana, pa onda moze da krene definisanje.

kod mene nema nerviranja nikad...bez obzira što liči da ima...volim da palim masu...:)

ljubi te Dzimi... :D

čiji si ti dupli?..:)

ja bih popizdeo da tek dođem na sajt na kome bi da blejim, a da me sad neko tera da čitam nekakva pravila 10 dana :)
na greškama se uči.
kada bi se svi mi malo više potrudili da pišemo dobre defincije umesto što kukamo, sve bi bilo kulje.

i to stoji Surovi...ali stoji i da svašta stoji na sajtu...ako nešto moje ne može da preskoči skor od 10:5 za sat, ja obrišem...koji kurac da stoji tu bez potrebe...

Nije mi dupli nalog. Samo mi je treci po redu.. Prethodne sam zaboravio malo 'nako pa ih ne koristim...

Bez uvrede, ali mislim da ste sve ovo preozbiljno shvatili...

samo da spomenem , da je u poslednjih 24h obrisano preko 200 definicija.... ( i to regularno, bez ikakve "akcije čišćenja")

Kvalitet definicija je isti i nekad i sad. Samo sad ima više i definicija i članova.

Amin na ovo.

ja bih popizdeo da tek dođem na sajt na kome bi da blejim, a da me sad neko tera da čitam nekakva pravila 10 dana :)
na greškama se uči.

I na ovo.

ako se ukinu psovke u definicijama ja ću se ubijem