Prijava

Grofe - ako imaš iole kućnog vaspitanja i neke opšte kulture, nećeš morati da čitaš pravila bilo kojeg sajta, pa ni ovog. Pravila stoje da bi stajala i da bi se neko informisao.

Neki ljudi znaju da se u zatvorenim prostorima, autobusima, ambulantama, bioskopima i slično ne puši i ne pljuje, ali za nekog mora da stoji onaj znak da je to zabranjeno.

Siguran sam da me razumeš.

Siguran sam da me razumeš.

Ne.

Pojma nemam zbog čega je ovo meni upućeno.

Korleone, sad sam video...ja sam tu citirao Surovog, koji je odgovarao mentolu.

Onda da kažem svoje mišljenje: Ako bi stvarno neko morao da čita neka pravila ko što mentol predlaže, onda bi popizdeo ko što kaže Surovi.

Ajde da zamislimo da neko prođe ta nekakva pravila, i dođe ovde i vidi neke idiotske definicije i onda se zapita: Koj sam kurac ja čitao pravila?!

Ja sam se učio na svojim greškama.
Obrisano mi je prvih četiri od pet definicija, od koju je Surovi vratio jednu na 2panov predlog. (ovo mislim da sam sto puta spomenuo). Polako, polako sam shvatio šta treba da se piše, i pre neki dan sam čitao moje prve definicije. I izrazito sam ponosan na sebe, kako sam u prva tri dana pisao kvalitetnije nego li sad.

A moram da priznam da mi je tadašnja sajtska "elita" išla na kurac, zbog:
- toga što mi je zamerano na ošišanoj latinici (ne meni eksplicitno, već to je bila neka moda)
- onda zbog "sh" i "ch" jbg tad sam tako pisao i nisam razumeo koj kurac kome to smeta. (smajlije i w umesto v nikad nisam imao)...

Ali polako sam sam shvatio i naučio se.

Danas, ovde ima više pravila nego u bontonu, a što je najjače nigde nisu ispisana da budu jasno uočljiva, nego ste ih stavili u podforum koji se redovno zatrpava sa inf o banovanim članovima.
Ljudi ovde ne mogu da nađu kako se citira!
A danas...danas mi na kurac idu ovi što kenjaju za pravopis i jebene psovke, kurac, pičku, govno i sisu. Pa to nije normalno.

I zadnje: stavite, onamo u onaj prozor kad piše dodaj poster i definiciju, ne koristite to i to, ovo i ovo, dajte neki primer šta je degutantno, dajte neki primer šta je plagijat, da mogu ljudi odmah da vide, a ne da kopaju po temama.

A ono o tzv tutorijal vukajliji to veze s vezom nema.

Nije mi jasno kako tema može da se otvori u ime moderatorskog tima, pa onda dodje jedan moderator i kaže da je besmislena. Je l' otvorena nakon dogovora medijatorskog tima ili nije?

Inače, svidja mi se tema, sajtu je zaista potreban stroži kriterijum. Mislim da sam to i napisao jedno stotinak puta do sada.

Nego Korleone, sećaš li se ove teme? :)

http://vukajlija.com/forum/teme/8460

Ko je zaključao? :))

Moderatori ne moraju da budu istomisljenici, inace bi samo jedan bio dovoljan, zar ne?

Mislim da bi trebalo vise da se brise cisto radi promene. Ovaj sajt se uvek menja i zato uvek apeluje novim ljudima i zato je uvek svez. U poslednje vreme se bas malo brisalo, ae sada da malo preterujemo sa brisanjem, pa posle mozemo i da vracamo, ma milina :)))

Vazno je da se nesto okrece.

Nije mi jasno kako tema može da se otvori u ime moderatorskog tima, pa onda dodje jedan moderator i kaže da je besmislena. Je l' otvorena nakon dogovora medijatorskog tima ili nije?

лудница xD

nista ja tu ne bi dirao..........

Гамби, носи се, то сам ја хтео да урадим :)

Корлеоне, како то да сам ја исто ово предложио у најбољој намери пре пар месеци, а ти тад закључао? Шта као, тад су дефке биле до јаја, а сад одједном има много срања?

Ekstra da je otvorena ova tema. Moje licno vidjenje je da treba poceti banovati, na prvu glupu defku warn posle toga ban. Jer nije sad da neko pise glupe defke jer je glup nego pise namerno da bi provocirao ili privukao paznju na svoju jadnu nimalo kreativnu licnost. Dve osobe koje su mi preporucile Vukajliju kao zanimljiv sajt pre pola godine su pre neki dan obrisale akaunte zbog nekih defki koje su dobro prosle i ostale neobrisane a brutalno vredjaju ljudsku inteligenciju. Verujem da je jos mnogo pametnih likova otislo ili planira da ode sa sajta zbog ovih sto ne znaju sta ce od sebe pa izvode neka ludila i prolaze nekaznjeno. Trudim se da opsujem kritikujem svaku glupu defku koju vidim al' slaba vajda od mog kritikovanja. Moderatorski kriterijumi moraju postati strozi.

Користите ЦИФ или Доместос. Од тога све после заблиста...

Jos samo da pocne da se praktikuje.

treba lockovati i ovu temu,pochelo je sa par predloga i pretvorila se u besomuchno kukanje i napinjanje,koje uopshte ne prati smisao teme!
katanchite i bacite kljuch...

Од кад се Зоки пита нешто овде... О.о Јту слажем се!

e hvala bogu, alahu, budi i svarogu!

videh da ste počeli sa brisanjem nedotupavnih školskih definicija, i to skroz podržavam, ako je nekome školska klupa jedini izvor inspiracije, nek onda piše za "đački list" ili tako nešto. takođe, ja bih brisala i nedotupavne studentske, televizijske i dnevno-političke defke. stavljam akcenat na NEDOTUPAVNE, jer nisu apsolutno sve loše, jeste većina, ali ne sve.

definicije koje sadrže psovke bih ostavljala samo ako ta psovka ima smisla, tj. ako nije psovka radi psovke. sloboda govora je najvažnija, a kako je ovo rečnik slenga, psovke su sastavni deo tog slobodnog govora, međutim - ne treba to zloupotrebljavati...

sprečiti ljude da pišu gluposti ne možemo, ali vidim da su moderati počeli deliti trajne banane kada neko ni posle desete defke ne može da ukapira poentu sajta. to je skroz okej...

ono što mi možemo da uradimo jeste da, kada uočimo da novi član pravi kardinalne greške, uputimo ga na teme na forumu koje daju savete novajlijama. takođe, davati im konstruktivne kritike, a ne odmah ih napadati (ovo u slučajevima kada vidimo da se taj novajlija trudi, a ne u slučajevima kada je jasno da je provokator, dupli, ili teška budala u pitanju).

over and out. peace. mwah!

Након 13 сати, овај постер је имао резултат 54:45.

Направите још 5 оваквих постера (још глупљих, ако је то могуће извести), затим упоредите спискове људи који су дали плус на сваки од тих постера.
Оне који су дали 3 или више плусева на тих 6 постера, немојте више да признајете као урачунљиве гласаче. Одузмите им право гласа.

Стивен лепо збори, ко да плус на овако нешто није озбиљан гласач.