Prijava

BezDeranjaMolim
Gazimudo sta mislis za CSKA? Efes mi nije bas siguran, jbm mu mater...

Bogme, nakon onog pre 2 dana, ne smem da prognoziram tu.

Sad mi je Efes sigurniji, i to debelo.
Sad kad su ih napokon pobedili, ima veceras da ih razvale , i to mozda cak 10+ razlike..
Takodje, verovatno ide u plus..

MALOPRE GLEDAM NA SPORTKLUBU KAZE ONAJ VODITELJ DA JE DJOVAK POGORSAO POVREDU NA TRENINGU I DA JE MEC POD ZNAKOM PITANJA.
Ja odoh da stavim da ce Niminen da uzme prvi set. Ionako je tako bilo cele nedelje sa djovakom. Verovatno se zenta da se nedovoljno zagrejan ne povredi,pa onda krene da igra tek nakon prvog seta.. A ako pukne prvi set, sigurno ce predati mec..

Ja igram da prvi set uzima Niminen, kvota 4,7 za 200 kinti.

Bravo za usranog Gaskea. Prvi set ko narucen, tie break i jos ga uzeo Fognini. Igraju lepo do 2:2, i onda kad Gaske samo treba da uzme jos jedan gem, naravno - ZASTO BI?

Kanda ce i Efes da ispusi!

Igrao sam CSKA i Saragosu...

Efes dobija ovo. Cigani sa pireja sutiraju trojke 9 od 15. U drugom pol nece pogoditi vise od 2

Gazi, kakva navlaka. To za Djovaka, za povredu. Ovamo trcali u drugu kladionu da uplacuju na Nieminena.

Ja sam vam rekao sta sam cuo. Cinjenica, Niminen je poveo sa 2:0 i imao servis,al je ocigledno previse retardiran da to finisira..

Boga mi, nesto ne verujem da ce Efes bas tako lako da preokrene, Oly uvek odigra bolje u drugom poluvremenu. Mada znaju da i u slucaju poraza imaju popravni kod kuce, tako da zbog toga dajem neku sansu Efesu.

Да крене човек да рачуна проценат постављеих тикета у односу на добитне на овом форуму, реалан резултат би био однос риба које је хтео да кресне електронац и које је креснуо.

Nije Efes bolja ekipa, niti pruzaju neku spacijalnu igru, daj Boze da ih ponese publika...treba da stanu malo Papanikolau na put...

pratite ovog lika malo, jesu male kvote, ali profit je siguran, za razliku od raznih lavova, intera...

http://forum.b92.net/topic/72745-tipovi-milos987/page-66

Efes dobija ovo.

onda uplati još, jer je veća kvota nego na početku meča :))

Nego, ljepota sutra Nole-Fonjinji, a ovamo Nadal-Tsonga, kao meč 1.kola i finale.
E, to se zove malo sreće.

Nezgodan je Fonjini vrlo, a i kul je igrac. Ali citao sam da namesta tekme vise nego Dutra da Silva...

Mislim da nema italijanskog tenisera koji nije na nekoj crnoj listi zbog namještanja.

I to sto kazes, mada Italijani i nemaju neke tenisere danas. Starace je nesto igrao, ali je propao brzo.

Au jbm li ti Efes :))))

Kazem vam ja da dobija Efes :)
medvedice, nisam uplacivao jos, jer sam imao kombinaciju 1&143,5+. Tako da me lepo ukenjalo :D

I mene sjebao Olimpijakos a CSKA i Mega dobijaju...

ks037
pratite ovog lika malo, jesu male kvote, ali profit je siguran, za razliku od raznih lavova, intera...

http://forum.b92.net/topic/72745-tipovi-milos987/page-66

Kojeg lika? To je ceo forum...

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1618-3843105-1076 od malopren...
Gazimudo posle onog tvog posta sam hteo da stavim cak Efes H1, al brate dobar je OLY , izbacice ih u Pireju...
E i Mega Vizura, nzm dal je odigrao ko...

Sutra pocinje NBA PO bice interesantnih kvota :)

Pa ovog milosa 987, vidis da se tako i zove " tipovi milos987 "