Кладионица

  1. Lečki, nije igrao bogdan danas.

  2. Bravo za ove Čendlerove tikete.

    Nego, Predražinjo, zašto tiket na samo 6 hiljada? Nisam na to navikao od tebe. Je l sve u redu?

  3. Haha, pseto, sirovino jajarska, pa ko ti je rekao da uzmeš slukasa kad je nabio 30+ indeks? Pederu pičkavi.

  4. Kazi mi u utorak dva igraca poene koji sigurno dolaze i ja cu ti uplatiti 50e

  5. Al ako promasis cedicu ti mitisere na sred leskovackih terazija

    (ne znam sta ima u leskovcu hahaha)

  6. ti nista nisi uradio majmune, mada znam da mi nisi baksuzirao i da mi zelis sve najbolje :D

    hvala ps-u, leckom i marini tim redosledom najzasluzniji, tu sam da pojim za vase tipove braco

    uzeo sam igrace u sistem posto uvek pada po jedna, evo da okacim posto sam sad sig u plusu mada mislim da je dobitak 2500 prebedno ne znam kako tolika razlika izmedju 2/3 i 3/3

    http://image.prntscr.com/image/ef687116eb59472fb7421bdcc803e9df.png

    somi ako se budes molio da ante izlomi ruke veceras, uplacujem ti 200din xD

  7. Coa ti si mi rekao da ga menjam jer se vraca bogdan xd

  8. Evroliga tek u četvrtak valjda brt, naći će se nešto sig

  9. Pa to sam mislio da će se bogdan vratiti možda u prošloj jer je željko rekao pre 10 dana da bogdanu treba još 4-5 dana odmora.
    Mada za real kapiram da mora da se vrati.

    Svejedno, ja sam ti ga doveo u tim, mogu i da te savetujem da ga izbaciš! Jajaro.

  10. Može na sred semafora brt, mozćeš da biraš pored kojeg ćeš, ima ih 5 xD

  11. Arm dobitak ti je ovaj sto pise podeljeno sa tri (toliko kombinacija imas)

    SLEPI UZEO PARE NA MOJ FAZON SA DVA IGRACA ARMING USVOJIO OVO SA FIKSOM PA DOLE SISTEM MARINU SAM PRIZVAO OVDE STA JE OVO LJUDI MOJI KAKVE REVOLUCIJE UVODIM OVDE NE VE RA

    Edit: u stvari malo vise od deljeno sa tri jer imas jednu 1,75 al to je bas bas malo vise

  12. Šta sad, treba da smišljam rime za ovog Antetokounmpa? Pa šta se rimuje sa njim?

  13. Pa pašćeš na antetokunpa armine jbg, on je plus ko kuća brate

  14. Nije Pseto podeljeno sa tri, dobitak ovde je oko 2294 dinara, za sad

  15. VIVA PSETO VIVA LA REVOLUCION

  16. Lečki, odigram ja i poneki singl, dubl, za jače pare.
    Zbogom siromaštvo je za 100-200 dinara max.

  17. haha odmori brate zasluzio si, neka fortuna uzme ovo u svoje ruke sada, necu se ljutiti :)

    ps kad sam sastavljao pisalo mi minimalni oko 2500 ne znam kako to, nadam se da si u pravu

  18. Ajde recite brzo igrače, Gay i još 2 mi trebaju, nemam kad da čitam ovolike postove, puno ste ispisali.

    EDIT: Ajde Santa Kruz do 3+!

  19. Pa pička mu materina bezobrazna, deset ljudi ovde navija za čendlera da bi armin uzeo nešto više od dve 'iljade na hiljadu uloženih, pa haha.