Кладионица

  1. Samo jos da vam kazem da je plamli sinoc opet usao u plus koji gospodin gospodski. Ima sutra da odem da stavim 3 glave na plamlija, slukasa i kurbanova pluseve pa makar igrali u periodu od 5 dana jer su kao programirani da su plus uvek face najvece. I i kaminski ide ka tome i on je poprilicno veliki gospodin

  2. 7 je razlike miran sam sad, nego ce da mu jave da se poradja zena i ode on u kurac :D

  3. A mnogo bih se ismejao da stvarno ne uđe do kraja zbog onog šomijevog posta haha, inače sam do sad navijao da dođe.

  4. nemoj slukasa brt vraća se bogdan vrv

  5. Je l se vratio Bogdan, el pratio neko Fener danas?

  6. ovo je najzdravija tema na forumu, kajem se što sam do sad igrao tikete u tišini, nadam se da me primate u vaše društvo braćo obećavam da ću svakodnevno doprinositi temi postovanjem tri do pet igrača (aba i evroliga) i time doprineti vašem blagostanju i prosperitetu

  7. ja reko ti ne igras brt, kako nikada nisi zavirio do sada, pa pogledaj ko postuje samo sve glave za postovanje, pa nek su i postovi kurac

  8. Koga boli kurac za bogdana to coa reko za fantazi izbaci slukasa ja naravno uradim suprotno od onoga sto je coa reko on nabije indeks 40 loool slukas je sigurica braco. Slukas, kurbanov i plamli. A kaminski je kao dartanjan, cetvrti musketar mozda

  9. Sutra janković iz olimpije pluščina ko verovatnoća da čendler ostaje na 16, znači la ga no.

  10. Hahahha, i ja ladno čekam Čendlera još poen za blizu 6 hiljada.

  11. A jebi se pedja, sad moram navijati za čendlera

  12. Hahahaha somi jedi govna brt nemoj to

  13. Ok nisam video ovaj poslednji xd

  14. Sad da je armin drug uplatio bi mi 500din na sokerov nalog, kajgana je nik, ali nema šanse on da mi uplati, ma šanse nema teorijske, neću ni da se nadam...

  15. Da, jer si navijao za njega intenzivno sve vreme hahaha

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.