Кладионица

  1. Radj ode u mocart i odigra 4 utakmice 4 superpara i gleda radnicu belo kako nemaže?

  2. hahha juce bas neka zene nakrcala superparove ova joj ne da da odigra a ova pizdi

  3. Somi: izvinite kolika je minimalna uplata hteo bih da singliram real 1X i 0-21 (slovima: dvadesetjedan)

    Radnica: 100 dinara na singl
    Šomi: Ps, imaš 100 na zajam?

  4. Hahahahhah jebem vas lude

    Coa u čošku pije kafućino, imaju se kuponi, mazanje po dupetu...

  5. Radj odigra
    Dortmund 2+
    Dortmund 3+
    Dortmund 2-5
    Dortmund 3-6

  6. Ok ovo je glupo, znam i sam :(

  7. E u olimpu ima hepiaur od 9-12 tako nešto espreso do 30 dinara, to je kao kupon u maksbetu, pohitajte!

  8. hahah coa kao ma ajmo bre u maxbet najbolje kvote imaju jebes te mocarte i sokere

  9. Coa bi ubedio celu kladzu da singlira sengeliju

  10. Ovde kod mene u sokeru neki aparat sa nekom prekiselom kafom, 15 din ona rakijska čašica, srokam 5-6 ko gospodin, kakvi kurčevi hepiauri

  11. Papetmaster radnici: jeli, a posto su stanovi ovde na novom beogradu?

  12. Kolo pre toga je šengelija ispoštovao, a imao 0 na poluvremenu, samo da se ne zaboravi, dobro pamtim sve!

  13. ps
    Papetmaster radnici: jeli, a posto su stanovi ovde na novom beogradu?

    Papetmaster radnici: Kolike su vam plate?

  14. Opet moj post zadnji pa u picku materinu

  15. Zove nas makaronac preko skajpa i dere se HAHAH IMAMO BOLJE ROL VIRŠLE OVDE KOD NAS U BOSNI

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.