Кладионица

  1. nemojte danas da rokate jako, naucno dokazano da je ponedeljak najgori dan za kladjenje, pokazala testiranja na univerzitetu u masacusetsu, meni za oko za sad zapalo sledece

    seltiksi pobeda
    zeller minus nadjite ima u pinnbetu ostalo ne znam, vrlo verovatan minus
    kemba walker minus
    beal plus
    porzingis plus

    i malo rizicniji
    gober plus
    niksi pobeda
    vestbruk minus
    lavine minus
    wiggins minus samo ako nadjete na 24,5

    fudbal ne bih dirao nista i napoli i inter nesigurni samo tako

  2. Hoce mrtvi Derozan da udje plus jednom u zadnjih 10 tekmi, jebem mu sve.

  3. Nece, ja laurija cepam vec 5-6 tekmi

  4. ne igra pola file, a ionako su bedni kontam bice BO, jedino da ih natrpa do poluvremena, ali i dalje dosta visoka granica za njega

  5. Znaci ipak dolazi + xd

  6. Jel se neko setio marine od jutros picke jedne nezahvalne

  7. Ko odigra kajace se ko ne odigra kajace se
    http://i.imgur.com/YKaB7h7.png

  8. Klipatrick je tata na plus.

  9. ps dosao opet plamli jebo ga otac

  10. Kako volim kad sam pun samopouzdanja, iz fazona sam da sta god da stavim, prosao bih.

  11. Шта је са ЛАЛ, држе се на средини табеле и стално изненађују са побједама? Јесу довели неког

  12. Volters plus, Kuzmic plus, Kemba plus, Hayward plus, Boston H2. Hasan plus.

  13. Dženkins 9.5+
    Bjelica 10.5+
    Simon 10.5+ ;)
    Džeferson 13.5+

  14. danas sam od predloga video svakog moguces igraca zvezde plus osim lazica fazon, cak negde i jovica plus, pa nece svi majku mu :D nadam se da sam izabrao prave :/

  15. Za sledeće kolo svu trojicu ću odigrati minus, prebacivaću dobitke dan za danom ako se ne poklopi da svi graju istog dana, nije problem. Sigurne pare, kvota 6.nešto

  16. Drražo 93 šta je uradila Barsa?
    Nubina

  17. Coa ja sam vec rekao da cu svu trojicu da gadjam plus cak iako igraju u razmaku od 5 dana i pravo da ti kazem jako ces me obradovati ako odigras minus

  18. Dogovoreno, samo da plamli bude bar u sredu veče ili kasnije, ne mogu pre toga u kladionicu.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.