Кладионица

  1. Lečki proberi mi nešto za NBA, treba mi kvota oko 10

  2. Armine bravo za tiket, samo nemoj biti alavo govedo pa da im vratiš lovu.. Kljucaj na sitno i cepaj duplanje tu je ključ uspeha u zatvaranju kladionice

  3. opet sam roknuo sistem, pa sto kazes polako

  4. Nikolase, odigrah već nešto, ali možda je bolje da prepišeš od Armina, u poslednjih 4-5 dana sam ispogađao 3 fudbalska tiketa sa ligama koje nikad u životu nisam pratio, a en bi ej ne mogu da ubodem ništa. A Armin je na vatri, što se kaže :)

  5. u pravu ste za duplanje, peglacu stotku na zvezdu veliki hendikep i au picku materinu. ko moze biti veci favorit od zvezde danas, da nije napoli kljakavi ni jednog napadaca nemaju

  6. Što je najcrnje, Olimpija igrala i 23. i 25. a mi 24, pa ko je tu više umoran.

  7. pa naravno da su oni umorniji, em nisu navikli em mi nismo igrali 3 DANA branko moze 4 utakmice danas da odigra pre nego sto se oznoji

  8. Može, ps, ali bezveze je to pravilo da igrač mora napolje posle 5 faulova, to ga koči :)

  9. de da vidim poene jebene, ovaj sajt aba lige ne pise nista ne znam koji im je

  10. jel me jebete da je pocela zvezda??

  11. Kuzmić ima 8, Jović 5, ko ti treba?

  12. a u picku materinu

  13. da si ti meni živ i zdrav brt, eo kraj prve

    @ps

  14. Pseto, baš me začudi kad pričaš u 17:03 fazon da ćeš da duplaš pare na veliki hendikep, mislio sam da si već uplatio.

  15. pa da, vec 7 razlike. ne, ne da mi se da uzmem pare jebem ti srecu ovakvu

  16. dzenkins crncuga glupa

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.