Кладионица

  1. Planiram da povezem ovo sa njukaslom za crvenu

  2. I brt vidi koliko crvenih tackica ima, to su sve sigurice jebem mu leba dajte gonzov br ko ima

    I cica draza ako naidje pitajte ga koja je kladza ona

  3. Ja planiram dve glave samo na detroit nek mi puse kurac i njukasl i mitrovic

  4. Partizan - Sasari 2 i 153.5 +
    Luković 8.5 -
    Karter 11.5 +
    Banvit - Bakken Bears H1 17.5 i 155.5 -
    Juventus - Avelino H1 5.5 i 155.5 +

    Kvota: 197.38

  5. Partizan saranjuje Sasari ne glupirajte se

  6. Cimaj nekoh od ovih sa Vos-a, imaju broj sig. Ne znam da li si u kontaktu sa Kurajberom itd

  7. Sad cu zvati kurajbera

  8. I prepisacu nikolasa, on u mom srcu posebno mesto ima

  9. Snimi razgovor pa daj pazlu da obradi kao da si ti seselj a kurajber karla del ponte

  10. ArminVanBuuren

    je l zna neko u sokeru kako ovo sistem jebote, gde da stavim sta mi je fix, samo mi odvaja u 2 grupe ko 2 sistema jbt

    У тој групи где су ти фиксеви штиклирај само 3/3 ако имаш три пара или 5/5 ако имаш 5, итд. А у другој 2/3, 3/5 или шта већ играш.

  11. Večeras sve nade polažem na Arminove predikcije uz dodatak ps tips predloga - pare stavljene na:

    Parker -
    Holidej +
    Dramond +
    Kaminski +
    Detroit 2

    Srećno svim igračima!

  12. fala stvn snasao sam se, ali dok sam se snasao ispizdeo sam pa sam odlucio sve kao tiket da roknem pa sta bude :D

  13. gledam ovo za sarlot detorit, sta to mogu espnova govna novinarska da znaju sto nemogu bukmejkeri pa kao detroit ce da pobedi a kvota miruje... sinoc je bio blowout nisu se preterano ni umorili PLUS batum veceras igra potpunu minutazu odmoram PLUS sarlot je dobar kuci ..znaci jebacemo mamu klipovima iz detroita..bobiju cemo oseci glavu..ja tu igram 1u1 pa cemo da vidimo

  14. Šarlot će da sarani Detroit

  15. Шта питаш псето?

  16. vec 10min verifikuje jebem li ti majku mocarte

  17. Cica drazo hteo sam da te pitam gde je moje dete looool

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.