Кладионица

  1. Salim se u kojoj kladzi moze da se igra unapred i koliko unapred moze?

  2. Mislis sifru sastavis i poneses da ti uplate ili kako?

  3. Teško da ćeš to naći za basket u bilo kojoj našoj kladži.
    Za fudbal može jedno 2 vikenda unapred.

    Planetwin je imao takvu široku ponudu, meridian isto. Ali fudbala samo.

  4. @papet ne javlja mi se al nije nam frkica imamo vecerasnju sta

  5. Planet win 365
    За фудбал може 2 кола унапријед минимум, за жабаре 3 кола
    А за кошарку не знам

  6. Ne mogu da menjam brt sad se stopila slika sa mojim imenom, kad kazes armin odmah hardy iskace u glavi je li tako tako je

  7. Пратим те армине нба вчрс са црвеном

  8. Hardy ima sve prste

  9. hahahh a nisam obratio paznju da je u pitanju frenki for fingers

  10. komp zabo vrti pise na verifikaciji, na telefonu stoji medju tiketima, ali pise neverifikovan, sta sad da radim koji kurac proslo 25min sig, da cekam ili da ponovim, da mi ne lupi dupli tiket ode sve u kurac

  11. na mozzartu meni pre neki dan nije dozvolilo 2 ista tiketa da uplatim

  12. da to radi u poslednje vreme, samo sad moze 2 ista, posle toga prekoracili ste limit dozvoljenih istih tiketa, bas sinoc mi to izbacio

  13. Ајде дајте три играча за вчрс, да не потрошим паре на храну или тако неке глупости

  14. sta mu radi nikolas haha

  15. pa mu dusu vadi xDdDa

  16. :D otkako je raskinuo sa devojkom mnogo vise ulaze na tikete

  17. au kakvo ce ovo vece da bude, moracu da odspavam malo, sinoc 2h spavao, mora da se luduje, madjija i pre svega druzi preludo veceras, ko je za drugari ? :)))) znaci pratimo i jutu-hjuston do 5 ajde da vidim ko sedi za mojim stolom dok je prazan, e taj ce jednog dana da se gosti, bice svega to vam obecavam na tom stolu

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.