Кладионица

  1. To, Nikolase, sad ga lomi :)

    Došao sinoć fino NBA, fala bogu, dojadilo mi da uzimam pare na neke Ufe, Mlade Ajakse i Boston Rivere.

    Armine, brate, da daš ti nama broj tog popa s kim si se zgotivio? Od kako si počeo da slaviš, ništa ne mašiš, pogledaj samo sa koliko samopuzdanja daješ nove predloge, svi se pitaju kad će Armin da dođe da smisli neki novi tip, taj neki tiket drukčiji od svih.

  2. Ako veceras prodje ovo, znacu da Bog govori kroz mene od 21. Novembra na Svetog Arandjela slava mu i milost

  3. ја ћу да узмем још једну славу, ово овако не иде, армин је очигледан пример.

    сад, не знам да ли неку свету петку, или неког андерграунд свеца, кога не слави пуно људи, типа свети вартоломеј неки или тако нешто.

  4. Препоручио бих ти Светог Тому, ја га славим и одлично живим за сад.

  5. sv petka-ps slavi je ciganin sam to ne menja stvari

  6. Partizan kec u hendikepu

  7. nikolase...ja kad vidim ovako dole da pise 60k ja mora da odigram taman da je najnerealnije na svetu

  8. Coa oću odigrati neku košarku, ti mi reci sta?

  9. Nije pitao tebe nego vaucer cou hahahaha

  10. Coa vaučer je prodao svoj nick tako da je sada Radmilo

  11. Vaučer Coa ahahaha e da sam ja neka vlast kao što nisam, zaključao bih sve ostale teme, ionako su suvišne. Eventualno bih ostavio onu sa divljim i domaćim zverkama, ta je dobra.

  12. Coa samo budi siguran da uvek i ti imas jedan primerak kod sebe, da bi mogao da prepises sta igram, ne propusti priliku da postanes milioner bez imalo truda.

  13. Бохор
    Coa vaučer je prodao svoj nick tako da je sada Radmilo

    ух, тебра, убили ђинђилинђија, знаш ли то?

  14. pedja znam ja koga boh zove coa a koga rumeni, vaucer, kragujevcanin...

  15. баш неукусна фора а ла 2011., нешто као супа од прекјуче коју вадиш из фрижидера и једеш без подгревања. и без бибера.

  16. osećam neku netrpeljivost u vazduhu izmedju coe i boha, a to = ne svidja mi se

    kad bi se svi mrzeli kao armin i ja svijet bi bio mnogo lijepše mijesto za živjeti

  17. trenutno bih voleo jedan tip od arminga na nba, evropske kosarke od somija, jedan gg3+ od pedje i nikolas sta god zeli da baci jedan tip

    kilogram samo da posmatra naravno

  18. баш ме повређујеш, плакаћу :(

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.