Кладионица

  1. Pa... nije sad ni da si kuronja, al nije ni crvić...

  2. Sta bapravise kliperai gleda li ko ovo

  3. хаха што је најгоре стварно ми је толики

  4. Кил сам игра јбт

  5. ајмо пололллллллллл

  6. Kris pol najveci goapodin

  7. ајде ибака сад ако не идеш у плус нећу љеба имат јест

  8. Prosao holiday, prosao parker, prosao zeller, da dramond nije retard mozda bi i on, a ja sve tikete gradio na njemu e jebem te sudbino

  9. Jebo te dramond arminže, ti si kriv TI

  10. Brao drazo

    Somi sad gledam onaj tvoj jbt samk te dramond sjebao haos

  11. Pa naravno kad tebe slusam, znas kad bih njega igrao, jel znas kad? E pa ja cu ti reci ako ne znas - nikad.

  12. Ovde samo nikolas treba da se prati i da se probere nesto kvalitetno iz predrazinjovih zmijica, svi ostali ste znate šta? Znate šta ste? Nubare ste svi, svi.

  13. Ko rano rani niže granice grabi xddd
    Samo što sam se izjebao jer je trebalo sutra rano uraniti, a ne danas.

    Mislim da sam se već načestitao nikolasu mudonji sinoć, ali za svaki slučaj još jednom:
    TO NIKOLASE MAĐIJO NIKAD NISMO GUBILI POVERENJEU TEBE TI SI NAŠA DIKA I DOKAZ DA JE ARMIN BIO SAMO PROLAZNA AVANTURA.

  14. I somi jedi govna ko je prvi reko za detroit? I da ce njukasl da ga izduva?

    Ne bih umanjio nikolasovu slavu (slavu kao fejmus ne kao krsnu slavu lolek) jer ja nikad ne bi znao da dodam i onaj plus BRAVO NIKOLASE JEBI IH ali imam i ja zasluge jer sam jedini potrosio 35rsd da kupim zurnal xd

  15. A danas cu im jebati kevu singlovima ocekujem da im se bas najebem majke jos sam ja pored onog nikolasovog malo pojacao cistu dvojcicu na detroita priznajem bio sam skeptik za plusic hehe

    Inace sam na jos dva tiketa pao samo na dramonda(ali ne ljutim se na arminga da nije debil dosao bi plus jer je palo trpanje na kraju) i na jednom sto mi je zalije samo na ustaskog bogdanovica za 4-9k su bili tiketi

  16. Jaoooo Kemba,pa sto tako volis da me jebes... :/ Mislim da sam na njega pao bar 10 puta ove sezone..

    Danas pun kurac utakmica za izbegavanje.

    Arsenal 1, PartizaI 2, Tuluz 1, Nica 3+, Mancester 1-1i2+.

    Cestitke na dobiTcima svima koji slave!

  17. Nikolase kad skidaš soccer s ražnja?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.