Prijava

A kurac minut i devet sekundi, kurac.

Rešavao sam pre 10 godina ajnštajnovu zagonetku (sa kućama, isto k'o i ovo) za 10-15 minuta, evo rešio i sad samo sporije nego tad jebemu starim nema šta propadoh u pizdu materinu kako koji kurac minut-dva nemoguće

Opušteno tebra to je do inteligencije nemaš ti tu šta, nego imaš školu, za razliku od mene, pa vidi izračunaj mi ovaj edit na prethodnoj strani

Ne umem ja to oko sistema lepo, lečkija čekaj

Ok je inteligencija jbg samo baš dva minuta pa nerealno je, ako sam ja tu negde na granici imbecilnosti i imam 70 ti onda imaš 700 jbg ako si izuo 10x brže od mene

Mislim ok bravo svakako nema tu šta samo ne mogu da se pomirim sa činjenicom da sam ja toliko glup i da mi treba 15 minuta jbg

Majke mi, crni u sredini u 8h poslednji kukuruz, desno zelena levo francuska prvo po poziciji poređaš pa po teretu ostalo sve ide samo

A čekaj kad kaže desno od broda onda je tik do njga desno ili fazon bilo gde desno na tablici od 5 kolona? Ja se jebao sa tim najviše i na kraju došao do dvostrukog rešenja pa je bilo prvo koje sa probao, ako je tik do njega desno//levo onda kapiram da je moglo u par minuta bez problema i onda sam tek ispao imbecil hahah

Hahah sad vidim da mi se slaže sve da sam primenjivao i to da je desno odma' tu pored a ne bilo gde desno u tabeli, tipa ako je beli dimnjak levo od španskog broda može biti na 1234 jer je španski brod na 5, tako sam gledao, klasičan sam polumozgaš jebeni

Ok, verujem sad batke da je moglo da se reši mnogo brže

Sa kucama je bilo lagano, stvarno sam prekucao...Ali sam se sa ovim brodovima jebavao jedno pola sata sigurno... I posle toga neke baste, odustao na pola... Ali svaka cast ako si resio tako brzo..:)

Akoo ti Bog negde oduzme, negde mora da ti da. Ja verujem Dekiju.

Resavam ajnstajnovu ovu od sinoc nisam oka sklopio dosao sam do zelenog dimnjaka sav sam krvav

hmm betis u zadnjih 20 utakmica ima skor 1:19, pa logicno je da izgubi i od obradoira koji je 4. u španskoj ligi

poluvreme: betis:obradoiro 47:26

Al nisi uračunao da Betis sad ima Zagorca

Volimo te Arsenale jer si najbolji

Dal ce partizan da odradi prelaz hm hm?

Meni burazer jutros kaže kako Partizan sigurno gubi od Napretka, oni čim igraju evropu ne mogu da se sastave, a i ovako nisu baš neka sila, ja mu kažem ma dobiće oni penal neki ako im bude trebalo sigurno. Ako zbog mene nije odigrao a oni izgube, onda baš jebiga

Mada Mažić sudi, sad vidim

A onaj Dekijev tiket, da su došli Hetafe i Ofi i ako se ja nisam nešto izjebao u računu, dobitak bi bio oko 92000. Ako nema nekog bonusa, ne znam da l daju bonus za sistem