Prijava

Kakva je njiva od stadiona u krusevcu

Pa taman takva da partizan ne moze da dva gola i da ja ne padnem na prvom paru.

Haha jebem vam majku nesposobnu i jebo me pas kad precenjujem slepce

lečki_mrav
A onaj Dekijev tiket, da su došli Hetafe i Ofi i ako se ja nisam nešto izjebao u računu, dobitak bi bio oko 92000. Ako nema nekog bonusa, ne znam da l daju bonus za sistem

Hvala.
Mislio sam da je mnogo više, nisam skenjan više.

ne postoji veca stetocina od ovog lovrena, covek je kostao liverpul jedno 76 bodova do sad, ugini vise gowno

Znate sta ne kapiram? Eto taj Lovren, iz aviona se vidi sa je rupa. Zatim prisetimo se kriminalnih partija Gaela Klisija u Sitiju, Valdeza u Barsi, Senderosa u Arsenalu.. Pricam sad samo o igracima koji su prelosi a ipak su nekako opstajali godinama u tim prvoklasnim klubovina. Kako jebote? Kako?

marsej 1
st.truden 3+
viljareal gg3+
porto 2&2-5 (ovde padam)
rosario 0-2
kolon 0-2

Znate sta ne kapiram? Eto taj Lovren, iz aviona se vidi sa je rupa. Zatim prisetimo se kriminalnih partija Gaela Klisija u Sitiju, Valdeza u Barsi, Senderosa u Arsenalu.. Pricam sad samo o igracima koji su prelosi a ipak su nekako opstajali godinama u tim prvoklasnim klubovina. Kako jebote? Kako?

Dobri covece i ja se to pitam stalno a pogotovo sad kad mi ovakav maloumnik digne pritisak po ko zna koji put, kako za ovakvo govece kome se po faci vidi da je intelektualno limitiran dati 25mil!?!?! Toliko skauta svuda po svetu i ko zna koliko ulozenih miliona u tu pricu i oni izaberu uvek tako neke debilcine odvratne i drze ih godinama i ako im se ovi igrom redovno useravaju u usta, pa ja ne mogu odbijam da prihvatim vise crkni bre lovrene daj otkaz smiluj se ako imas obraza samo idi vise aaaa

Poklon dana je kvota 2,03 na mančesterski derbi 0-2 gola

OK sjebao sam se jako puno

Ja sam bio ubijedjen da crveni mancester nema teorijske sanse da izgubi.

Isto sam mislio prijatelju

Lol
https://i.imgur.com/u35zjRM.png
Sledeći put kad Mozzart predloži tiket igram sve kontra. Kao Armin da im sastavlja.

Da vam kažem da sam danas promašio x2 na Partiyan, jebem ti dan heheh

Haha ja tek sad provaljujem ovaj Keln, vodili ljudi 3-0 i 3-2 u 90. minutu i prave dva penala posle i primaju još dva gola i gube 3-4, alal im kurac za sezonu

Ju kent kompit vid det

Lečki brate bez uvrede al očajne su ti te rukometašice i ples ceo ozb.