Prijava

Može lečki, sutra ćemo poigravati, vanredno kolo engleza (al' ja se ne kladim, jbg)

Mozda se razume u NBA ali u ribe i ples slabo.

Laički mrav. Xd

Ovo bilo na ludi tiket na mocartu. Nemoj kačiti tuđe tikete sine.

Još više te ubije u pojam kad ovo označe kao dobitan tiket. A ja sam danas igrao na Kristal Palas, valjda neće opet da promaše penal u 90. minutu

Izgubiće lagano ne brini xD

Pa nigde nisam ni napisao da je moj.. -.-

Ali generalno jeste da se covek ubije..

Trebalo bi da dobije Votford lagano večeras i samo je smrt sigurnija od 0-2 gola kad kog Barnli igra kući a konkretno večeras ne verujem da će da izgube.

A i nek izgube, preživeću nekako tih 200 dinara uloga :) Naročito pošto kod Holanđana za sad nema golova

Elem, malo en bi eja

A. Drummond 14.5 +
Igraju protiv Denvera koji ni sa startnom postavom ne brani centre baš vrhunski, blago rečeno, a tek sa Plamlijima i Faridima se ne proslavlja
K. Caldwell Pope 13.5 +
Aaa protiv Niksa, otkud znam, nisu nešto briljantni u odbrani, a on uzima solidan broj šuteva uvek
J.J. Barea 11.5 +
Povređen Smit Junior, u prethodne dve utakmice protiv San Antonia imao po 16 poena, a i ko će drugi da poentira protiv Sparsa, vraća se Lenard verovatno tako da on i Grin pokrivaju bekove i krila, pod košem Dalas nema baš brdo opcija. Mada je pitanje koliku će minutažu imatu jer Dalas ne juri ništa
J. Embiid 23.5 +
Protiv Taunsa bi ovo bila sigurica večeri, ali Embid se vraća posle neke lakše povrede pa je recimo malo manja sigurica
B. Hield 14.5 +
U poslednje 4 utakmice je imao 17+ poena, a Finiks je jedan od najgorih odbrambenih timova u ligi

Odigraj i meni ovo na 200 dinara dacu ti posle

Pratim brata leckog :) U Mozzartu na novom sajtu ne mogu vise da se vezuju poeni igraca i utakmice

ma ne mogu od pocetka sezone tacnije jos od evropskog jbg

vidi ga smrdljivi gent ja na slepo odigrao a oni djubretari protiv kortijka mocnog

naivan si moje luce ma nije sestra bas od juce cini mi se seceru ti bi mene za veceru

Ma da, Mozzart radi sve što može da nas maksimalno odbije od igranja tamo, i ovo što najčešće igram kad je fudbal u pitanju, 3+ i gg3+, kvote su uvek manje nego recimo u Soccer-u, ali na svakoj jebenoj utakmici makar za 0.03 onako ciganski smanje, a uglavnom bude i dosta manja kvota. Ja tamo još uvek često igram samo zato što se iz nekog razloga društvo tamo oduvek okupljalo, valjda smo bolji sa radnicama, jebem li ga. A i kad padneš tiket, nije ni važno koja je kvota hehe

Ako Idite Napred Orlovi dođu 3+, samo na Kristal Palas padam, evo unapred objavljujem

https://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=4384#post_3826460

Ovo plus preočigledna pobeda čelsija došlo bi ko iz pičke da degenerik tom kleverli nije dobio drugi žuti pred kraj pa ja ne znam više stvarno do kurca sve

E da čestitke lečki usralo te prejezivo sad na kraju.

Ej čekam GA Eagles 3+ i Kristal Palas 1 za isplatu i ovi Orlovi igraju 1-1 uz bar 3 puta pogođen okvir gola, to dok sam pratio do negde 60-70.min, ali rekoh nema veze jer Kristal Palas gubi od početka i ne deluje da može da izjednači, a kamoli pobedi. I naravno, sad kad mi ne treba, Kristal Palas izjednačuje u 89. i daje drugi gol u 92. minutu i opet padam na samo jednu utakmicu, pa znaš kad bi došli da sam ih čekao nikad eto kad