Кладионица

  1. I to onako kad treba da usmrkne priblizi jos vise nos mikrofonu i bukvalno mi se sad prividjaju njegove nozdrve muka mi je

  2. Hahah jebemiteusta ja to do sad nisam primećivao, a evo sad mi usra utakmicu skroz haha na svaku petu reč ušmrkne slinu

  3. A zamisli kako je meni jos na pocetku sam to zamjetio :(

    Sad posle ovog promasaja Sona imao je neko mega uvlacenje valjda od uzbudjenja, nadam se da nece pasti neki gol do kraja udavice se u sopstvenim slinama

  4. Jebeš ovakvu premijer ligu kad se prvak opet zna u decembru.

  5. Ju ju ju pa šta je ovo

  6. Pa to je to. Preziveo napoli koji je dao tri u prvom, usere i dortmund da da dva komada i jebenom sitiju malo 3 komada pa aj da damo jos jedan u 90-om. Mislio sam da je proslo kad su promasili penal i gledaj govnare sta mi uradise cekao bih jos romu i bragu za 37k

  7. komentator na sk pod hitno da nabavi kapi za nos
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (baskonia, 16. decembar 2017 20:23) # Link komentara
    Preporučujem (+120)Ne preporučujem (-2

    xaxax gojko slina

    http://static.mozzartsport.com/img/news/5/b/6/14683210012398.jpg

  8. A jbg, nema šansi da si Romu igrao čist kec, mora da su pali i neki golovi, el tako? Ako je čist kec, onda baš jebiga, brate

  9. Eh da imam krila mladog orla

  10. da preletim zemlje i mora

  11. manc,liverpul, nica i juve.
    liverpul i nica uz golove. nica protiv bordoa koji ocajno igra u gostima.valjda im nece sada pasti na pamet da ne izgube.
    ja sam dodao i fiorentinu.ta mi je nekako najrizicnija tekma. 1x3+

  12. Jedan lagan

    AZ Alkmaar - Ajax GG3+
    Utrecht-Heracles 3+
    Bologna-Juventus 2
    West Bromwich-Man. Utd. 2

  13. Mančester x2i0-3
    Juventus 2i2-4
    Liverpul 2i2-4
    Lajpcig 1
    Lion 1xi2+

    Kvota 20

  14. AUGUST AMES PROPO heh

    nije meni ovo lose samo treba peglati par puta pesmu a i sjajna je poruka rln

  15. jel znate kako se na italijanskom kaze pušač kurca?

    samp dorija

  16. Na holandskom je utreht herakles

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.