Кладионица

  1. Evo ga saric, dzejms da slomi ruku za 100 evrica ajdeee

  2. Jedna sigurica za večeras - Erik Gordon plus protiv Klipersa na 18.5. Njegov bivši klub protiv kog uvek igra dobro, u poslednje dve utakmice je odlično igrao i još Kris Pol ne igra. Imam za sad još Mareja plus na 14.5 protiv Portlanda (hteo sam i Nurkića, ali podigli na 17.5, mnogo je, kume, mada može on lako protiv Denvera da izađe) i Hauarda plus na 15.5 protiv Milvokija (Milvoki kriminalno brani centre, ali uvek to treba uzeti sa malom dozom rezerve jer je to Hauard).

    Za Evroligu imam Cska više poena (90.5), Štimca minus (10.5), Serafana minus (12.5), Džerelsa minus (11.5) i Šengeliju plus (13.5).

  3. eh da nisam ostavio kocku sad bih te ispratio druze

  4. Higins 12.5+
    M.Tomas 7.5-
    Danston 11.5+
    Strelnieks 9.5+
    CSKA 165.5+
    Efes (+8.5) H1

  5. Buboa 12.5+
    Serafan 12.5-
    Dzerels 11.5-
    Vačinski 9.5+
    Unikaha 1
    Barsa 160.5+

  6. Obojica na dzerelsa opet pa,ne bih ga dirao posle onog jebanja nikad vise

  7. odi kragujevcanine vamo

  8. OTKUD STIMAC STARTUJE BRE I PRVA 4 POENA DAJE KAKO KAKO

  9. Za 4min igre stime 2/5 hahaha pa sve na njega mamu vam jebem

  10. Arsenal : Liverpul >>> šns kiXVppX
    Espanjol : Atl.Madrid > 2tm2 1+
    Betis : Bilbao >>>>>> tgg gg
    Kaljari : Fjorentina >>> ug 3-4

    Ukupna kvota: 12

  11. Za sad ove dve utakmice EL ne znas da li su gore za kladionicu ili za fantazi majke mi moje ovo je stahota bozija

  12. Ma samo na Štimca dok je u igri, jebeš sve ostale jebem te Atamane baš.

    A CSKA uspeo da ne postigne koš više od 4 minuta uzastopno i sa De Koloom koji ima ukupno JEDAN jebeni poen je još u igri za plus, ali probajte da nemam pojma ne dozvolite da prođe 4 minuta bez koša

  13. Ajde strelnieks picketino jebena imao sam trio fantastiko stimca minus brown plus hines plus i trebao mi cetvrti. Mrtvi

  14. Pa važniji je fantazi, Planktone, naravno

  15. Dobar dan, daćete mi jednu guščju paštetu. Ne, nemam pare, poneo sam fantazi poene, sjebao me malo Entoni Gil, ali mi je zato Nikita Kurbanov omogućio bogatu trpezu

  16. Pa naravno, fantazi ti je sad kao bitcoin, doneses poene i platis sve sto ti treba...Uopste nisi u toku...

  17. Osecam fizicki bol u stomaku od utakmice Efes-Oly, jebem ti nebo kakva je ovo antipropaganda kosarke.. 120 poena max

  18. Najgore jebeno smrdljivo djubre od takmicenja pa ko je kud d aigra ova govna bre smrdljuva stimac odma 4 i kurcina nece ni ulaziti hah al isto hines odma 6 i kurcina jebena mrtva pa sved lazi mrs bre govna smrdljiva amaterska govna poslednjih 500din koje dajem na ovo govno ide na ertela bobou poiriera i vacinskog

  19. Neka ti je sa srecom druze, mada ti je bolje da ih das ciganki da ti skine maler... Bar neka vajda...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.