Prijava

Pogodite ko je igrao sinoc Porzingisa plus.

0-15 iz igre.

Šta radi Šengelija Šengelija ti si srcu najmilija 20 poena u prvom na 9 šuteva

Ledeni
Pogodite ko je igrao sinoc Porzingisa plus.

0-15 iz igre.

аахахах

Buboa odma 5 ertel isto poirier 6 i onda kurcina u drugoj niko nista a jebeni vacinski ne postoji samo nada ta lazna jebena

Mrs bre jebem ti mater Dzerelse po sred picke vrljave

Odigram te minus zategnem jako na sitemu odigras savrsenu partiju pogadjas trojke s polovine a sad kad te imam na narodnom tiketu od 100 dinara i ne nadam se kurcu imas 0 poena uz 1 slovima JEDAN sut za celo poluvreme jebem li mi dete

Odlično, Serafan dobio treć faul, Šengelija izašao ko iz pičke i Džerels solidna nula, izgleda da sam propustio to kad vas je sjebao. Al na ovom novom sam dodao Atletiko NG i Arsenal Liverpul GG3+, već vidim da će Arsenal da me sjebe

Uroljam s ei na lajvu sad iznerviran jebeni na flitvudu bilo ko gol od 65.min i jebenobkurcina

Kakav je ovaj liverpul kurac od ekipe majko moja

Ahahaha koliko mi je drago što ne navijam za Liverpul

Razumeo bih da ih jebe Mancester ovako, ali jedina luzerskija ekipa od njih od tih "vecih" ekipa je Arsenal i oni ovo rade... Ma ne, veceras je sve prevara.. Evo i mrtva Baskonija userava Barsu celu utakmicu i dozvole seriju 17:0 na pocetku zadnje cetvrtine... Pa jebem te zivote...

Jebite mi majku ako vidite da sam odigrao evroligu mrtvu sa vise od 100din kakvo lazno takmicenje

NEKROVNO reklo bi se

e kragujevcacnin majke ti ga nabijem hahaha

https://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=4397#post_3828183

Igrači prelagano, jedino mrtvi CSKA sjebao
https://www.flashscore.com/match/YiDdiLp6/#h2h;home
Jednom u prethodnih 12 mečeva imaju manje od 90 poena kod kuće i evo sad opet kad sam ih ja odigrao. Ali biće dobro ako ne padne GG u Espanjol - Atletiko. Ali nema šanse da se to desi hahahah

hahahah velika nula za kurvinog sina dzerelsa

Poigrajmo, znao sam da će promena slike uroditi plodom

Ma nabijem na kurac redom sledece ljude

Kragujevcanin