Prijava

http://static.mondo.rs/Picture/682860/jpeg/sofija.jpg

Pa šta radiš ovo, crni Armine, što ne gledate nešto veselo jebo te Dunkirk

Mislio sam da je proradila caka pre neki dan, ušao u kladionicu i šibnuo dve ipo iljade na lajv. Ispušio sam ga la-ga-no.

Onda ulazim na fejs a Pseto mi poslao neke note u inbox. Života mi sam pomislio da on seronja ima neke veze s tim, razvio sam teorije zavere jebene.

Tompson 23.5 +
Bil 23.5 +
Hjuston H2 (-0.5)
Vestbruk 27.5 +
Harden 32.5 +
Lav 20.5 -

Hvatao sam prave BOŽIĆNE granice, sve za dva poena više kapiram, ali jebe mi se baš, sprdnja je ovo dok se gleda basket, čeka se sutra, sutra je pravi dan za kocku

idemo jednu bozicnu preljepost

durent 33.5+
lebron 32.5+
iguadala skokovi 3.5+
grin asistencije 7.5+
gsw 217.5+

Izgleda je Kanteru prijala Božićna trpeza sa sve prasence s jabuku

Kakav pokolj ovo nije vidjeno

I za kraj karacina 4.5 hendikepa na mrtvake mrtvr ahhaha

Vwstbruk klosarcino mrtva umri majmune prokleti

Ruke ti se osusile prokletnice

Uzmi me boze koliko veceras dan nek ne osvane ne mogu vise ovako ne mora ni raj daj u pakao ono sa velikim loncem punim hrane a mi nesretnici sa predugim kasikama ne mozemo zahvatiti u usta nasa prokleta daj me boze da drzim tu kasiku i oblizujem se gladan dole manje ce boleti sigurno

UPOZORENjE: Post nije namenjen vređanju posetilaca ove teme

Tema koja je najviše zaslužila da se premesti u igre jer se zna da će svi koji na njoj postuju nastaviti u istom ritmu, niko drugi sa strane nikad neće ući u nju i dovoljno je da se proveri odeljak teme u kojima sam učestvovao da bi na nju ušao s iste stanice foruma kao i ostale javne teme. Ovakva tema stoji godinama i svira kurcu, a kad se otvori svrsishodna tema u kojoj se apeluje na popravku četa (dakle aktivna saradnja nekih ljudi makar i daunovaca da se poboljša sajt) MODERATORI SAJTA je prebacuju da bude nevidljiva... Ironijo majko smeha.
Draže bi mi bilo da ste je zaključali odmah nego ovako nešto što ste napravili.

UPOZORENJE: Post nije namenjen vređanju posetilaca ove teme

Samo da drugo poluvreme u prvih 7 rangova engleskog fudbala bude malo efikasnije za sad samo braća iz ebsflita poštuju sa gg3+.

Ajde Bristole još jedan pls za isplatu daću sinu ime po tebi

Indijana 103.5 +
Novicki 12.5 -
Milvoki H1 6.5
Oldridž 21.5 +
Finiks - Memfis 207.5 -

Ajoj Kaka west hem tekma bregović se oklizno arnaut bogodio za izjednačenje imam x23+ na toj tekmi ako ostane čekam lfc i golove za isplatu na pl tiketu na čempionšip samo Bristol i dalje