Кладионица

  1. Pazi,taj Anderson je vec par sezona tamo,nista do sad nije pokazao,bar po meni...Ovaj Rafael je klinac,videcemo,verovatno ce izrasti u dobrog igraca,ali ne verujem bas da ce biti najbolji.Trenutno je on rupa u odbrani MU.Jedina razlika izmedju MU i Celzija je to sto kad MU upadne u losu formu,i tad znaju da se izbore za neki rezultat,dok Celzi jednostavno nije velika ekipa,i kad udje u losu formu,kao sto je do skora bio,svi ga tovare.Arsenalu fali neko iskusan,igraju odlican fudbal,ali jednostavno im fali neko da ih pogura u onim najvaznijim momentima.Totenhem ima fantasticnu ekipu,ali jos uvek nemaju odlike velike ekipe.Ako nastave ovako da posluju,za 2,3 godine ce biti konkurenti za titulu.City,jebi ga,pare su pare.Mislio sam da nece nista uraditi,ali jednostavno sa onakvim igracima,jednostavno moras da budes konkurentan,a oni to jesu.Da li ce izdrzati,videcemo.Sve u svemu,bice ovo vrlo zanimljiva sezona...Vec jeste.

  2. Рафаел је црвенео у пресудним утакмицама, у пресудним моментима.

  3. А када планирају Сколс и Гигс да се пензионишу?Мислим , мени то уопште не смета чак ми и екстра занимљиво да гледам те прекаљене , искусне играче у позним годинама, то ми увек било фасцинантно.Али брате они држе онај Манчестер , колико?Десет година?
    И ел игра онај Литманен још увек?

  4. Rafael je dete za tu poziciju. Majkon je postao igračina sa 27 godina, kao i brdo bekova. Tutoriše ga Nevil, on ga je naučio da bude toliko lud i agresivan. A SAF će sigurno da ga nauči da razlikuje faul od faula za žuti. Kada to uspe ima sve preduslove da bude najbolji.

    Anderson je idiot. Trudio se samo prvu sezonu i onda počeo da se zajebava, izlazi i jebe kurve. Onda se i povredio. SAF je prešao preko svih njegovih sranja i ponudio mu novi ugovor. A kada on ponudi petogodišnji ugovor budali koja je pravila sranja dve godine-znači da vredi!

    Ova sezona je najjače i najzanimljivije takmičenje u fudbalu ikad organizovano. Liga šampiona je postala nebitna. Koga boli kurac za to! Ko god da osvoji titulu, treba mu skinuti kapu.

  5. Ko god da osvoji titulu, treba mu skinuti kapu.

  6. dajte neki fix za sutra....

  7. Sta je ovo,zasto je ova tema zapostavljena!? Evo vam neki fiksevi od mladoga mene!

    Croatia-Argentina HP1(prvo poluvreme sa hendikepom,jeste da je Argentina hit prvenstva,ali komsije ce da ih pojedu...2.5 je hendikep)
    Reding-Hull 3+
    Valencia-Malaga GG(mnogo mala kvota na Valensiju,Malaga se pojacala,bice tu golova na obe strane,a sramota da se na 1.4 igra kec)
    Cercle Brugge-Lierse 3+
    Arsenal-Vigan 2+pp(odavno kod kuce nisu dosli,cak mislim da su zadnje 2,3 igrali 0-0 poluvreme kod kuce,vreme je,a Vigan je prava ekipa za to)
    i za kraj jedan lepi fiks,Newcastle-Totenham 2! Lepa kvota,Totem odlicno igra,sve je moguce,ali ja sam izabrao dvojku,pa ko voli nek' izvoli...

  8. Узећу ти Хрвате и Валенсију.

  9. Jeste Valensija se ne igra u fiksu. Usrali su se, premala kvota.

    Treba ožuljati Arsenal 1-1 & 2+p.p
    Totenhema da će odbiti ove od kurca. Teško, ali Njukstl odigra ili dobro ili očajno. Danas bi mogli očajno.
    -------------------------

    To već dobra kvota.

  10. meni prođe liverpul, još siti, roma i palermo i eto neke šuške

    nisam smio igrati tu valensiju, jedva svališe deportivu prošlo kolo, a malagi se sad nadulo govno misli da je srce, otkad su se malo pojačali

  11. Kad vidim ove Švabetine da dva kola za redom igraju za kladionicu, po deci bi im se popišo!

  12. jebeš im majku, prema onim namještaljkama oni su carevi... i meni je nenormalno kraj prvog poluvremena a sam dva gola

  13. Њукасл примио гол у 95 минуту !

    : удара се у главу :

  14. Anderlecht - St. Liege 1
    Blackburn - West Brom 1
    Fiorentina - Lecce 1
    AC Milan - Cesena 1
    Hoffenheim - St. Pauli 1
    Real Madrid - Mallorca 3+
    Villarreal - Real Sociedad 3+

  15. Чекам још само Виљареал. До сад дошло Наполи (двојка), Јуве (Х2), Менхенгладбах - Бајер (ГГ), ПСВ (двојка), и ево тренутно Еспањол води 3-1 у гостима против Хетафеа, ја играо Х2 на њих. Квота укупно око 15.

  16. Ја Виљареала и Милана чекам.

  17. Честитам и теби и мени. :)

  18. moj tiket za danas
    19:30 Aves - Covilha 3+ @2.1
    20:15 Bochum - Aue 1 @1.85
    20:00 Veendam-Volendam gg @1.85
    21:00 Ath.Bilbao-Hercules 3+ @1.85
    20:00 Cambuur-Helmond 1 @1.9
    kvota oko 25

  19. ima li ko šta za večeras?

    šta mislite o realu sijeni i efesu?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.