Кладионица

  1. Ljudi kladite se u Mocartu, najbolji su ubedljivo...

  2. mrzi me da odem do klade

    Значи, нисам једини... :)

    А имам паре...

  3. Јел жив Данкан, шта мислите? :)

    Едит после краја пенала: ...тешко. :)

  4. Evo sta je bratic odigrao za danas ...

    Stoke - Brighton 1
    Celta - Tenerife 1
    Hanover - Kaizerslauten 1
    -------------------------------------
    Birmingham - Shefild 1
    Man.Utd - Crawley 1
    Dortmund - St.Pauli 1
    Siena - Piacenza 1
    Real Madrid - Levante 1

    -----------------------
    A rodjaci?Profi jel? :D

    Pozdrav od vaseg romaniste!

  5. Pozdrav svima,
    za sutra sam kupio dojavu (italija niza liga)
    radi se o prelazu i kvota je 30.
    platio sam je jako skupo i do sada ovaj izvor iz italije ima prolaznost 4/4 i uvijek su bile velike kvote.
    ja to ne prodajem,ko zeli da dobije tu utakmicu neka mi posalje na BWIN 10e i sav taj novac stavljam na tu utakmicu a i vama se isplati.
    ko je zainteresovan neka se javi ko ne neka zaobiđe.
    zelim samo pomoci drugima da zarade,i mislim da 10e nije ništa koliko cemo sutra zaraditi.

  6. Ko je zainteresovan neka šalje poruke na MAIL :
    eldar_fks@hotmail.com

  7. daj ovde ako hoces
    ako neces otpisaj

  8. Ма стварнооо? :)

  9. Sta znaci ovo gg3+?

    Kakvih nubova ima ovde :))

  10. Hahahaha, bratac, ili nam natukni koja je dojava, ti si skupo platio i svejedno ćeš uzeti pare, ili nas poštedi, mi smo sirotinja.

  11. jebiga strajo ovde u balkan betu to nema u ponudi
    nisam ja kriv sto sam maloletan :)

  12. Ostalo mi je samo 200e i to sam sve stavio na dojavu,vaših 10e ja zaradim 300e a to nije malo a i vi zaradite mnogo.

  13. nisam ja kriv sto sam maloletan :)

    Bez frke Rosoneri, čim napuniš 18. pravac Mozzart! :)

  14. Ostalo mi je samo 200e i to sam sve stavio na dojavu,vaših 10e ja zaradim 300e a to nije malo a i vi zaradite mnogo.

    Брате, морам да те разочарам, али људи су на овом сајту мааааалчице паметнији од просечних интернет користика. У преводу - нисмо тол'ко глупи.

  15. Ma ništa,ja cu utakmicu sutra staviti kada počne da se uvjerite.

  16. Е уместо да се солидаришеш са полу-сиромашним члановима овог сајта који ће следеће године морати да исеру паре за школарину, и оставиш тај пар сутра сат времена пре почетка, ти се још правиш себичан!

    Само да ти кажем, људи су овде остављали дојаве из кеца у двојку, и нису тражили ни динар.

    Додуше, нису дошле те дојаве, али зар је то битно?

  17. Trebalo bi dodem da odigram tiket. Volim, šta ću.

    Posle ću da napišem šta sam promašio. Pusa svima.

  18. Ma mnogi tako pričaju samo da ne plate.
    Ima svakakvih slučajeva (nemamo šta jesti,bolestan mi je taj i taj , platit cu ti poslije,ja pristanem i na kraju golu ku*ac).
    Nisam kao neki koji prodaju za 200-300e itd.
    I ti što kažeš da će morati israti pare za školovanje,eto prilike da zarade,10e nije ništa koliko se moze zaraditi.

  19. E ko hoce neka proba Rodez,treca liga Francuske iz 2 u 1..nije sigurno,drugar mi javio,on je stavio vajferta jednog,ja sam sa 200 ispratio.Ko ima visak para i voli da gadja prelaz,neka odigra.Igraju veceras u 20h...
    P.s. Peki,moja jedna je dosla... :) A sutra stize jos jedna...

    EDIT:Hordasdogroba,opusteno,ja ovu sutra placam 500e,sa petoricom likova po 100,i stavicu je besplatno,tako da ono...ili stavi,ili nemoj...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.