Кладионица

  1. Робене, јагодина још и најбоље иде, 1:1 у 27. минуту :)
    Шалке мало једе говна, ал' немац је то, видећемо.

  2. Баш пратим, само нека иде :D
    Ма одиграће опет контра прелаз Вердер ;)

  3. Sosjedad 1x ko kuća, mećite svu bližu familiju na to...

  4. Igrajte Zvezda-Borac ppH1 slobodno....Borac je ocajan a i da igraju ona mala muda poput Tejica,Rebica i ostalih ima da im naduju picku

  5. Много двојки матори...

  6. Vidim, sve seva od Engleske, Nemačke, Španije, pa rekoh da vas pitam- da li pijete besplatno pivo sa izvora koji se zove egipatska premijer liga?

    ne znaju ljudi da odigraju ništa sem iksa.

  7. а квоте на Х 2,80
    Или на 0-2 гола 1,35

    Ја ту њихову лигу одмах ишчупам из листе и бацим као и Аустралијску и оне ниже лиге немачке данске итд што заузму по 10 страница у листи и иду ми на живце

  8. Видех да ПСЖ игра нерешено на крају првог пол. а чекам га из 1-1, згужвам и бацим тикет у канту. Упалим резултате они дали гол јбт.

  9. Видех да ПСЖ игра нерешено на крају првог пол. а чекам га из 1-1, згужвам и бацим тикет у канту. Упалим резултате они дали гол јбт.

    Најлепши осећај

  10. Ajde dzankee, javi nam gde da bacimo pare

  11. Бем ве уста сви окачени тикети овде попадали, у игри само онај Ноуверов и Тилмов лоло.

  12. Слажем се Лаки скорз, ево шта написах скоро. :)
    http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=1712#post_2751746

  13. Znam da vas boli kurac, al' krenuo sam sa pokušajima da realizujem kvotu 100.
    Bejah blizu, e'o pogledajte.

    Elem, ima ovaj fini u životu, kvota 7

  14. Што би нас болео курац, ја увек волим да видим неки окачен тикет овде на теми.

    Јес да смо го курац од кладионичара али барем се трудимо. :)

  15. Baš tako. :)

    Dobro, ako Voša umulja gol (Portugalce sam već zaokružio), trebalo bi da imam ponovo uplatu bar (il' duplo, mrzi me da računam).

  16. 1x vrednost uplate leri pise ti na dnu tiketa :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.