Кладионица

  1. A ladno, 57 će biti ako ova dva prođu, 59 je za duplo. :(
    Piše iza lololo.

  2. ma bre na ovom statusu tiketa pise ti dole :D

  3. Данас сам био убеђен у три дупле шансе, против Бајерна, Селика и Реала. Видећемо на крају шта ће бити. Наравно, нисам уплатио, само сам био убеђен.

  4. Hahaha, oprosti, neispavan sam.

  5. celzi sa ovom jadnom ekipom ne moze da pridje stouku uopste ,ko moze neka gadja na lajvu ppx i manje golova ,jedino ako udje azar u drugom nesto da promeni

  6. Данас сам био убеђен у три дупле шансе, против Бајерна, Селика и Реала

    Bajern je izgubio, Seltik je dobio. :)

  7. Danas ušo u merdijana, vido kolki je red i da nema slobodnih lista , ja uplatio ono što sam imao u džepu na račun, tj ta dva evra... SAD IMAM TRI, MERDIJANU JEBEM TE JAKO TVRDO I PRODORNO

  8. ALI KVOTA JEDAN NULA PET PA KAKO SI LOOD ZHAJCE DECXKO

  9. Колика ти је уплата Зајк?

  10. 1500 je uplatio...9000 i kusur eventualni dobitak

  11. eto leri vracen ulog hahah

  12. Koji mozak stavi kvotu 1.05 na tiket, pa jebo te konj nerazumnog!

  13. жајк стави квоту 1.05 на тикет где уплати 80 динара, лоло.

  14. ja sam stavljao djokovica(1,05) sa jos par njih nabijao kvotu 1,5 i stavim 5000 i to je bio onaj dan kad je dmitrov dobio djokovica ,eto moj zivot ukratko

    inace dortmund dosao prelaz 2 za redom ,samo gazi dortmunde

  15. ja sam stavljao djokovica(1,05) sa jos par njih nabijao kvotu 1,5 i stavim 5000 i to je bio onaj dan kad je dmitrov dobio djokovica ,eto moj zivot ukratko

    Ne baroniši ljeba ti

  16. i na ovoj temi mislim da sam stavljao ,ako nekog ne mrzi nek vidi kad je igran taj mec pa nek nadje mene mrzi

    pa je l sam pre manje od pola godine puko 2 soma na lion zenski fudbal ja sam budala kad imam para

  17. ja ću probati na Šarlot večeras, dobra kvota, i u NCAA H2 na Florida- Konektikat (6.5 je hendikep) Floridu su samo 2 ekipe pobedile ove sezone, a jedna od njih je Konektikat, još je ovo meč za finale...

  18. de je deranje, sta ima nocas za nba

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.