Кладионица

  1. Ja ću ove bandijeve predloge, detroit manje, filadelfiju prva četvrtina 2 i minesotu više prvo

  2. ipak sam potrazio i nema tad se jos nisam javljao ovde
    jos jedan dozivljaj kad sam istrazivao onlajn kladjenje ,finale kupa jagodina vosa ,ja stavim 400din na x2 reko sicu neku da uzmem da bacim neki tiket posle kvota bila 1,17 ne znam sta sam mislio ,to kad igras onlajn zlo najvece

  3. i ja cu cim se malo podignem sa ovim virtuelnim fudbalom

  4. au sta sam puko para na to....jel imas neku taktiku za to ili nasumice picis?

  5. https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-7595332-1176

    А овде сам припремио тикет, и на Сосиједад-Реал дипишем 3+. Надам се ако падам да Сосиједад барем неће дати гол, да се не поједем од муке.

    едит: Сад се сетих, мени тикет још у канти за ђубре лоло

  6. imam taktiku, prvo sacekam 3 utakmice pa odigram 2 pa opet tri sacekam pa odigram jednu i sve tako ponekad i vise sacekam

    Uglavnom ako padaju dva ili tri keca za redom sibam dvojku, ako bude utakmica sa dva ili cetri gola onda picim 3 gola da bude...

    fine pare kupim... poco sam sa 2 eura puko sam sve do 10 centi sad imam tri ipo

  7. Mene na jednom samo pazar , na drugom, ovom sto sam igrao prema uzastopnom broju nizova me sjeba samo bastija 2-3. Samo mi ziv ovaj celzi, real i inter.

  8. AKO SARLOT NE DOBIJE NOCAS JA IDEM DA JEBEM MAJKU U PICKU DZEFERSONU USTA

  9. BUDITE PRVI KOJI CE LAJKAT...AKO SI KLADIONICAR LIKE XD

  10. Promasi penal jebeni inter.

  11. sjeba me inter za 2500

    sta ima od igraca nocas da moze da se igra

  12. Мож да играш са ђубретарима, они раде ноћу.

  13. AKO IMAS PETLJU AKO IMAS CUKU ODIGRAJ NAAA AMIN AL FARUQU!!! MINESOTA TIMBERWOLVES CXAXAXAXA

  14. Vošington I>
    Šarlota dvojka
    Florida h2
    Toronto 2-2

    sa 5 evra u sistemu maksimum dobitak 30 i nešto

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.