Кладионица

  1. nema NBA nocas zato i trazim...znaci totename i bilbao!

  2. kurca mu milose 1.95 u mozzartu na bilbao!

  3. 4 sekunde do kraja vodi Lokomotiva 71-69 Krasny ima napad, STA CE BITI!!?!??!

  4. Pa taman tri kvota. A jes poveca kvota al i njima i totenhemu treba ko za leba, ja iznerviran zbog prethodnih padanja dodao milan 2 i za 500 mi 3000 dobitak a ta jebena djenova obavezno gubi sve zivo i taman kad ja igram protiv nje dodje x. A primetio sam da je bolje i pre dodju dve kvote od 1,8 nego tri, cetri utakmice od 1,4.

  5. zato ti i kazem, a nekako je kvota 1.5-1.6 uvek jebena na domacina jer je primamljiva, tu mislim na totename...za bilbao msm da cu prekociti iako ne pratim...

    predlazu svi na UCONN 2.40 NCAA cetvrfinale odigrati....

  6. Kako cetvrtfinale kad je finale nocas nesreco ?

  7. U tri i deset Kentakii protiv Konetikata

  8. Ja igro na kentakija dvojku ko kuća

  9. a daaaaj...jesi vezivao sa necim?

  10. Jesam, odigro to , juvea 1 i t12+ i totnama 1 i t12+ , sa 10 zadnjih sto sam imao , oko 36 mi dobitak

  11. Ne smije randle da dozvoli da izgubi ovo, jer ako uzme ovo top 3 pik mu ne gine vjerovatno. Plus braca Harrison ce da pokidaju nocas tako da Konetikat ide u picku materinu... Mada je sigurnije pp2 na kentaki posto konetikat obicno krece sporije

  12. BENFA 1-0 IDEMOOO RODRIGOOO

  13. I milan vodi a totenhem gubi, i mislih da igram gg al bi mi kec sigurniji.

  14. Jebi crne macke!

    Seka, moze onda kentaki pp2 (1.5) ?

  15. Ja bih to igrao iskreno, jer na samom pocetku prosle im je florida zaredjala seriju 7 0 , mada mi je ipak sigurnije cista dvojka (1.6)

  16. oce ovaj totename da jebeno izgubi?

  17. benfa 2-0 tako je momci

  18. Jesi igrao sta deranje? A treba igrati gg kada igraju ekipa koja se bori za opstanak protiv neke koja se bori za evropu jer ovi moraju da se otvore i napadaju a ne da se brane pa je veca sansa da prime gol a i da daju jer i jedni i drugi grizu.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.