Кладионица

  1. Umalo mi ker ne pobježe iz kuće.

  2. I treba da me sjebe kad ogram 1,25. A sad jedan makose sa linije a jedan pored stative al jbg ovih 10 u sesnaestercu.

  3. hahahaahahhaha

    ljudi jebete pare ,barsa izgubila IDEMO ATLETIIIIIIIIIIIIIIIIIII

  4. Šta omaši čovek za granadu jebem ti kuću. Očajan dan za klađenje, sautempton, bajern, arsenal, barselona, salcburg, baš očajno.

    Inače, sad treba da se proba real 5+ lagano, i 7+ bi moglo.
    Edit: ipak je I3+ bolja igra, daće im tri u prvom opušteno.

  5. Jbt ovi se po dva minita valjaju i peder samo cetri produZio. A i slepci nisu pobedili surnaest utakmica i sad nasli. Jebo me onaj Bog sa neba i kad dodadoh cigansture da mi povecaju kvotu. Opet su vise oni na gubitku nego ja jebem im mater u picku ja.

  6. Sutra kuću na Labuđane protiv Murinja! :)

  7. Sreća pa nisam imao muda da ih singliram, mala mi kvota bila pa sam ubacio još 2 tekme sa njima, one francuze što sam tipovao i sve ispušio, ali mala je uplata bila, sreća :)

    Jebeni midžeti, ispušiće sve ove godine.

  8. Šta je ovo, samo ja nisam midžete igrao. lolo

  9. 1,20 je ustvari bila kvota na patuljke. Napusim im se kurca ja a inace retko igram ispod 1,4 al rekoh ovi losi. Bar ovaj sa monakom izadje al steta za 2400.

  10. Edit: ipak je I3+ bolja igra, daće im tri u prvom opušteno.

    Asi ga ocenio, k'o Bajko protiv Jagodine.

  11. Цео данашњи дан ми је пропаст, од цирка 15 тикета ја ни на једном нисам пао само на једну утакмицу (сем тамо где сам играо синглове, хах), од две па на више. Чак на једном саставио 4 квоту, ставио веће паре, а 6 утакмица, квоте 1.3 у просеку, три погодио, три омануо, дегенерик.
    Да је среће да сам цео дан преспавао, па сутра лепо као што сам и хтео да све што имам сручим на ливерпул из кеца, ал' јеби га.

  12. Loša kola, tj Nedelja za klađenje.

  13. Švabe su ok bile i određeni Englezi, sem Mehengladbahalabahala koji me zajeba danas :(

  14. rezime subote

    salke 1itm12+
    sporting 1
    real dupla pobeda
    kristal palas 1x
    fulam 1x
    everton x2
    zvezda 1
    mehengladbah 1x
    i sjebe me sautempton 1itm12+

    blizim se dobitku za sutra imam fin tiket kacim ujutru

  15. sjebes li me lokomotivo od ranog jutra jebacu ti mater

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.