Кладионица

  1. Jako ste misticni vas dvojica:)
    Ja mislio kladionica to je stavis 100e na rendzers i seltik dodjes posle 2 sata uzmes 150, ali izgleda da gresim.
    Sta mislite o paf.com?

    Ko moze da iznenadi u kvalifikacijama veceras?

  2. E sad kad ste se otkrili pricajte , jebiga :))

  3. Ви, кладионичарски црни витезови, набавите неке типове! Ја морам, али морам да зарадим осамдесет евра за викенд. Како другачије да гледам Арсенал два'есосмог?! :)

  4. Nikad ranije nisam cuo za paf.com, po ovome sto sam video do sad mi deluju isti k kao nase lokalne kladionice, tj kvote su iste, jedina prednost sto ne moras da se mrdas iz fotelje.

    A za nabavljanje tipova... Pa nismo mi vidovnjaci :)

  5. Предлози само, ништа друго.

    Ја за почетак синглирам Белорусе у21 против Шкота.

  6. Експо, предложи онда, шта год. :)

  7. Људи, да ли мислите да бисмо могли да се задржимо на 2 гола вечерас? Ипак је то традиција када играмо против жњ репки. Немају потребе људи да запињу. Један у првом, један у другом. Онако рутински.

  8. Ekspo - sta je bilo sa domacim BA? Bilo je tu dobrih tekstova, ono sto je osnova kladjenja. Steta ako je sve to propalo....

  9. Оборили ме Белоруси (водили на полувремену, завршено 1:1). Сад морам да се вадим, а то се обично заврши кобно.

    Срећа па нисам играо наше 0-2. Игра Фарана не може да се опише ни као аматерска. Мислим да бисмо се пар ортака и ја боље држали, макар до полувремена када би нас колективно одвели на реанимацију.

  10. @ djapinjo - Pa sta je bilo... Ovi koji ne vrede su prestali da rade jer su gubili a mi koji vredimo smo nestali u raznim paid projektima, zatvorenim forumima itd. Plus je Milos Zerzevski presao na poker i to je to :)

  11. ma sto se tice tipstera- opet i nije mi toliko zao (bez uvrede), jer ja sam poceo sa nekim ozbiljnijim pristupom kladjenju kada je vec ekipa sa tog foruma bila rasturena. Neke od clanova jos uvek redovno citam, a moze se reci i pratim jer pisemo na ponekim forumima. Ali steta je zbog onih dobrih tekstova, vecinu tema iz Strategija kladjenja sam procitao po 2 puta, mozda i vise. Stvarno ono se mora znati, za one novije - mnogo, mnogo korisnih informacija (teme od Texa, Monty-a, pa i zgebe koji je izgleda sasvim dobar u svom poslu, iako izgleda kao neki ludak na prvi pogled, ali jedno vreme sam bio na betservisu i on je bio tamo pa sam uvideo da je ipak dobar lik i malo istrazio i njegov rad na BA)

  12. Диви, Текс је мој много добар ортак, он је Моцарту скинуо Поршеа пре 2 године, и толико ћу само рећи...

    Монти је мудо јер у црној гори има квоте 0. 20 веће него овде, и ту се свака прича завршава.

    Згеба... о њему не смем да причам, није он савим обичан лик... нијекладионичар и тачка, али... Паре које је узео на МОЈУ фору је узео, јбг... Шта је са тим парама било зна само он... А знам и ја, хахаха :)))))

  13. i sad teks mislim da ima 3 od prvih 5 mesta na mocart nagradnoj igri. Steta sto ne pise vise nigde, bar ja ne znam. Ali opet - cini mi se da je on drugaciji tip igraca od ovih koje susrecem po internetu.

    Ma za Monty-a i ne znam kakav je kladionicar, ali njegovi tekstovi su od velikog znacaja, kao i tekstovi ostalih clanova foruma koji su bili aktivni.

    A oko zgebe - znam ja (barem mislim da sam ukapirao) njegov sistem igre, opet on uzima lovu, ali kako ti kazes - nije kladionicar. Razvio je taj sistem, i izgleda da dobro cepa.

  14. Kladionica je skup hobi , uvek si na gubitku kada sve sumiras.Zato sam ja presta da se bavim time.Ali uvek me je privlacilo to ,stavi tekme na papir pa kuci pratis rezultate ,a oni idu lepo ,i onda PLJAS! Padnes.

  15. Kao hobi je skupo, ali opet sve zavisi od uloga. Neko ce tih 200din ili koliko vec dati na cigare, na pice - neko na kladjenje.

    Opet treba znati granicu i igrati za lovu koju si spreman izgubiti, a najbolje je ne igrati osim ako nisi malo ozbiljniji u tome, jer kao i u svakom poslu, moras se posvetiti.

    Jeste zeznuto da se kockas sa nekom vecom lovom, ali opet - ako imas disciplinu i igras pametno, pratis ono sto igras, mozes biti u plusu i nije tacno da si uvek u minusu, a to ne pricam napamet vec mi govori statistika.

  16. Jeste zeznuto da se kockas sa nekom vecom lovom

    Без велике уложене лове нема профита.

  17. Кладионице не "живе" од великих уплата, него од млатки са уплатом до 100 динара.

  18. Што се мене тиче, врло је лако "бити добар" на кладионици, оно што све нас јебе је незаситост. Колико год узимао, временом ти све постане мало и паф! Дакле, самоконтрола је мама.

    Шта мислите о игрању ситних квота на огроман улог (нет клаљење)? Ја сам планирао да кренем за почетак на по 50 јура да играм у 15-ом минуту меча да пада више од 0.5 голова. Квоте су око 1.1. Падне један гол и добар сам 5 јеврејчића.

  19. Pa ne moraš baš toliko u ziher da otplovljavaš.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.