Кладионица

  1. Којом год тактиком да сам кренуо, у почетку буде добро, касније све усерем. Морам радикално да променим приступ. Покушаћу да ограничим на један овакав сингл, уз још пар тикетића дневно.

    Боле ме јајца, ако не буде било неочекиваних момената, ја за месец дана имам 150е.

  2. To su dva razlicita hobija, kad odigras "par tiketica" i zevas celu subotu i nedelju pred teletekstom i kad odigras dve utakmice jedna za subotu jedna za nedelju a dodjes u sredu da proveris tiket dal je proso.

    PSV
    Real moje sigurice za sledece kolo
    Roma

  3. Ово ситно ћу да играм из разоноде и кол'ко да испоштујем одређене тимове. :)

  4. Bosna-Francuska GG
    Turska-Belgija GG
    Švajcarska-Engleska GG
    Srbija-Slovenija 1H

    3/4 (1200)
    1/1 (300)

  5. Ja odigrao Sloveniju +1, x ili 2 znači da sam dobio, gol razlike za naše mi vraća pare, gubim samo ako ih dobijemo 2 razlike ili više.

    Pa da vidimo...

  6. ja sam to odigrao na bugarska - montenegro

  7. Експо, то је азијски? И колика ти је квота ако изађе, тј. изашла? 1.83-1.9?

  8. Da, azijski.

    Uzeo sam za 1.78

  9. Јуче сам синглирао наше без хендикепа на 2.65. Сад сам одиграо САД - Русија полувреме више од 80.5 поена.

  10. Ајде нека свако да по један фикс за сутра, да се скупи барем 5 за касветан тикет, па ко хоће - нека уплати. Е, и дајте неки предлог за казну оном ко омане. :)

    Од мене: Тирол - Рид 1 (око 2 квота)

  11. Од мене Турска - Србија 2. Квота 2.65

  12. То се подразумева, дај нешто друго.

  13. Јувентус - Сампдорија кец, 1.70. То од Џерика и мене. :Ђ

  14. Hanover - Leverkuzen 3+ (1.6)

  15. Издвоји један фикс одатле.

    Офф: Пеки, имаш ПВТ.

  16. Everton v Man Utd 1X let it be :)

  17. Ljudi verujte mi,nema leba od fudbala! :) Ze'am se...Spojite 2 tenisa,jedan basket,3 fudbala i eto dobre kinte. Od fudbala izdvajam sutra:
    Njukastl 1-1
    Everton-Man Utd. GG
    Dortmnud-Wolfsburg 1 i 3+
    Bayern- daje gol i u prvom i u drugom\
    veliki Inter iz Milana- 1-1 i 3+
    Javor- 0-2
    Cuka Vosha -dvojka k'o kuca

    Tenis:
    Fognini i Seppi vise gemova
    I Zemlja dvojka protiv Ramirez Hidalga... eto :)

  18. Издвоји ти и један фикс одатле, само један.

    Не може Земља да добије Идалга на шљаци.

  19. Onda neka bude Njuka iz jedinice u jedinicu...Moraju kod kuce da uzimaju bodove,sabili su Vilu kuci,realno su bolji od ovih slepaca.Tako da Njuka 1-1!

  20. "Вукајлија-тикет" за СУБОТУ:

    Вакер - Рид 1 (2.00) - НМФ
    Турска - Србија 2 (2.65) - Жњи
    Хановер - Леверкузен 3+ (1.6) - Двајт
    Евертон - Ман. Јун. 1X (1.75) - Челзи
    Њукасл - Блекпул 1-1 (2.45) - бвдлга
    Ајакс - Виљем Други 1 (1.1) - Гвозденовићева амајлија

    Квота: 39.99

    Ајд' па да изађе!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.