Кладионица

  1. Мој фикс за сутра је Ђоковић двојка..2.90 квота.Онај ко не верује у њега,нека игра да узима само један сет,ту је квота 1.50. П.с.Одложен је меч сутра увече,за неупућене...

  2. Слажем се. Да се играло данас, не би ми пало на памет да одиграм двојку. На крају меча са Федерером овај 'тео да липше. Сад већ има скоро сва дана одмора, па су шансе драстично порасле.

  3. Sinoć sam turio Amerikance, raspalu Sevilju, neke golove pogodio i ček'o bih Nadal 1 +5.5 gemova ukupno. Osakatio bi ga Nadal sigurno da su igrali sinoć. Sad već ne znam, može Đoko da pruži otpor, samo kad malo odmori.

    Za danas nemam pojma šta bi moglo. Recimo ovaj finalni meč više gemova u prvom setu. Obično daju 10 kao uslov.

  4. Ja izaso za vikend.Za danas sam odigrao neki fudbal nesto ,ali ne znam tacno koje meceve jer mi tiket ostao u kladioni ,al cuva ga Losmi ,nece on nigde :D .Znam samo da sam stavio Stoke - Aston Vila 2. kvota 2.60 valjda....

  5. Ja odigrah iz sprdnje tiket...
    Nadal-Djokovic 1:3 tacan rezultat/7,80
    Sigma-Mlada Boleslav 2+pp/2,70
    Kotbus-Karlsrue domacin daje gol u prvom i u drugom/2.20
    Galway-Sligo domacin 2+ golova/ 3.40

  6. Мене повадио Васлуи. Синглирао сам на 2 црвене. Хтео сам и из кеца и дуплу победу, али курац. Одвалили их 4-0. Јуче сам пуко 25е, тако да сваки добитак добро дође.

    Сад ћу Ђоковића чисту двојку на нешто ситно. Имао је времена за одмор, а ако буде играо као против Фекија, биће врло густо.

    Данас смо паузирали. Сутра има ЛШ, ајде да вас видим.

  7. Za mene sutra fiksevi...Bursa 1X,Inter 2,Werder gg3+,Rubin 2,Marsej 1...ako moram jedan da izaberem za tiket,neka bude Rubin 2,zbog velike kvote...

  8. Pogodih Đoku više gemova prvi set. Kakav sam majstor. :)

    Ajde ja ću da turim na taj zajednički Verder-Totenhem 2-4 gola. Imam osećaj, verujte mi. :)))

  9. Ako baš 'oćete da se gađate golovima, Arsenal - Braga GG (2.0). :)
    Ova Tulumova je 1.55.

  10. Ево га мој "рекреативо хуелва" тикет

    Барселона - Панатинаикос 1
    Бенфика - Хапоел 1
    Твенте - Интер 2
    Лион - Шалке 1
    Бурса - Валенсија 2

    квота 13.94

  11. Лаки, извуци једну одтале. Ја бих Интер од тих твојих.

    Мој пар:

    Свонси - Ковентри 1 (1.9)

    Едит: Жњи, Арсенал - Брага у среду.

  12. Ако баш хоћеш једну , то би била Валенсија.ето ... Бурса- Валенсија 2
    добра квота 2.40

  13. Neeeeee... :) Nemoj Bursu 'leba ti,ludi su Turci plus Ivan Ergic... ;) Zezam se,ko sta kaze to je to...A ti NMF,pa jel moguce da pored cele LS ti uzmes englesku drugu ligu??? XD
    Evo ko hoce da baci 50 din,neka isprati...
    Bursa daje gol u prvom i u drugom-5,00
    Rubin daje gol u prvom i u drugom- 4,70
    Lyon Schalke 2+pp-3,15
    Barca 2+pp-1,90
    Weder daje gol u prvom i u drugom-3,25...na 50 dinara,23000 :)Plus u Meridianu ima do jaja igra,strelce gadjas...realno kvote su 2 i vise,da tipa Milito da jedan gol...Jedino Messi i Vilja su 1.50,ali moze da se probere dosta igraca..moj tip:Yildrim(Bursa)4,00/Cardozo(Benfica)1,90/Lisandro Lopez(Lyon) 2,20/Cisse(Panathinaikos)5,00/Pizzaro(Werder)2,50...na 100 din,21000... :) Ajde dajte vase tikete,mozda vidim nesto zanimljivo,a NMF ti kad budes mogao,izbaci taj nas tiket...

  14. Ја само да кажем да нећу да предлажем, пошто нећу ставити паре на то што будем предложио. Кад будем играо, увек ће да издвојим свог фаворита. Узмите неки новац вечерас. :)

  15. Hahah bvdlga, ti baš uživaš. :)))

    I ja sam odigr'o nešto ali me mrzi da pišem. Hvaliću se ako pogodim.

  16. Чекам Жњија. Ако он одабере Интер, остаје Свонси, ако не, ја ћу.

    А иначе слабо практикујем игру више парова из исте лиге, поготову ако крећу у исто време.

  17. бвдлга, ако против неког не волим да играм на домаћем терену, то су, Израелци и Турци. Мада, квалитет, а пре свега ИСКУСТВО, је свакако на страни гостију. Јака квота, вреди да се проба.

    А што се Свонсија тиче, верујем у ту екипу. Јако су уиграни и одбрана им функционише савршено. Прошле године им је за мало измакло место у плеј-офу. Ковентри је просечна екипа. Увек су били незгодни гости, али мислим да ће овог пута да буду самлевени.

  18. Ja sam na Svonsi igrao još dok su bili u četvrtoj ligi, strašan tim imaju. :))

    Ali me mrzi da opet idem da uplaćujem, dosta je i ovo što sam opalio.

  19. Ма, ту је Гретна кева. :Д

  20. Haha, jebote, da znaš da su mi Svonsi i Gretna bratski klubovi. :))

    Gretna i Piterhed, večiti rivali. Bili davno, doduše. :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.