Кладионица

  1. Uh ljudi,aj sto ne igra dobro taj Juventus,nego sto ih mrzim iz dna duse...Stvarno,jedino sto mogu da uradim je da ih izbacim sa tiketa,jer ako budem igrao,stavljam X2...

  2. Мени је најнесигурнији овај мој Алборг.

    Гвоздене, имамо већ Јуве.

    Алборг - Хорсенс 1 (2.00) - НМФ
    Јувентус - Сампдорија (1.8) - Жњи
    Келн - Ст. Паули 1 (2.05) - бвдлга
    САД - Турска Х1 (1.85) - Двајт
    Бирмингем - Ливерпул 0-2 (1.62) - челзи

    Квота: 22.12

    То је то.

  3. На Турке ставили 10.5 јебем их у уста лоповска.

  4. Валенсија - Расинг 1
    Турска - Србија 1
    Спартак - Сатурн 1
    Чука - Воша 2
    Билбао - Ат. Мадрид 2
    ВБА - Тот 2
    Фрајбург - Штутгарт 2
    Каљари - Рома 2

    Сад сам видео парове за данас и излупао... чисто 1, 2. Можда одем и уплатим овде неких 5 парова од ових 8. Не препоручујем...

    Улетело је првих 5. Јбг.

  5. Јеб'о ме Алборг, да ме јеб'о Алборг. Још сам их и синглирао.

  6. Alesandria - Komo 0-2 (0:0)
    Kozenca - Taranto 0-2 (0:0)
    Ternana - Piza 0-2 (1:0)
    Hajduk - OFK 0-2
    Srem - Novi Sad 0-2

    Prve 3 su negde u 55. minutu, ove ostale počinju za 20 minuta.

    Sa hiljadu, blizu 6000. Valjda će duleti, jebem li ga.

  7. Ја сам задовољан добитком од јуче.Данас опуштена пауза.

  8. E jebiga, omaših OFK. 1:2 kraj. Ovo ostalo dođe.

    A bilo je klaisčno dvoumljenje, da l' da turim 0-2 ili 1-3. I normalno, turiš ono što ne dođe. :)

  9. pu! padoh na juventus za 4700...zxavrsio sam sa kladionicom do daljnjeg

  10. Идем сад ово да уплатим:

    САД Х1 -10.5 (1.85)
    Интернационал 1 (1.35)
    Индепендиенте 1 (1.8)

    На црвену 4 и по.

    Тулуме, ш'а да ти кажем, бацио сам поглед на резултате и видео сам да ти лепо иде тикет, јебига. Јуче на четири меча 4 гола, данас на два 7.

    А кад се тако двоумиш, боље нађи босоного циганче на улици и дај му паре предвиђене за уплату.

  11. Амери, наравно, изашли. Чекам ове Јужноамериканце.

    Сутра нема пуно мечева, али може фино да се пробере. Од мене:

    Васлуи - Оцелул 1 (1.85)

    Жњи, бвдлга, челзи, Двајте, Тулуме, Стивене, Гвоздене и остали, дајмо ветар у леђа "Вукајлијашком тикету".

  12. Што ја да вам откривам своје велике тајне када могу да их задржим за себе и млатим кеш. бухахахаха

    Ма где ћеш понедељком да играш , боље сачекај уторак ,ново коло-нове наде , нови кеш :)

  13. Поента је да свако да по један фикс и направимо тикет. Сад, да ли ће неко да уплати то или не, небитно. Ја ћу увек да испратим, макар и са 50 дингера.

  14. Dobra ideja, bilo bi lepo da zaživi.

    Ne znam ima li šta sutra, ali LŠ počinje ove nedelje tako da je moj predlog:

    Šahtjor - Partizan 3+ (1.8)

  15. Pesimizam ili negativizam je mračno shvaćanje i gledanje svijeta oko sebe. To je filozofsko učenje po kojem je ovaj svijet i sve u njemu najgore što može biti, sva stvarnost nevrijedna i besmislena, poricanje volje za život, predavanje rezignaciji ili hrabrosti bez iluzija. U filozofiji je tipičan predstavnik pesimizma Arthur Schopenhauer, u poeziji George Gordon Byron.

    trajni kelte

  16. Пази га овај...

    ОК, Двајте, то ћемо да пребацимо за среду. Ако видиш нешто за сутра, јави.

  17. Pa nemam pojma,mogao bi od ovih malo većih kvota Bajern da dobije Romu.

    1,7.

    Mislim da bi i Milan trebao da dobije Okser (1,4) ako hoće da pokaže iole ikakvu ozbiljnost...inače će mi još neko vreme ostati uteftereni u bednike zajedno sa Juventusom,Francuskom i Holandskom odbojaškom reprezentacijom.

  18. Нису те ваљда осакатили Холанђани у одбојци? :Д

  19. Da,izgubili su danas od Estonije 3:0. Kući.

    Ubo sam Zvezdu,Anortozis i neki ženski Nba. :)

  20. Аууууууу...

    А претпостављам да квота није била већа од 1.15. Немам појма, ја сам јако ретко падао на одбојку... Репрезентативну. Али је зато италијанско првенство све то надокнадило.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.