Кладионица

  1. Немој, брате, то, молим те. Препотентно би било играти 1X, иако, по традицији, Атлетико јако ретко губи од Барсе кући. Имају Мадриђани добар тим, али Барса игра фудбал какав ја у животу нисам гледао, дотеран до перфекције. Још су изгубили у прошлом колу, а два узастопна неуспеха су изузетан луксуз за такав тим.

    Голови и ништа друго. Рецимо, ГГ и 3+ ти је 1.75. Јесте безобразно мала квота, али не може да омане.

  2. Atletico Madrid - Barcelona 1X

    Premala kvota za preveliku mogućnost da Barselona pobedi.

    Ali,u krajnjem slučaju svako ima pravo da uplati vukajlijaški tiket manje ili više modifikovan.

  3. Ja imam sto dinara za Vukajlijaški tiket, sad mora da dođe. :)

  4. ma idi ,4 tiketa sam pao danas , strasno............. moram da odmorim malo,,,,,,,

  5. Ja sam samo Šruzberi uvatio danas, doduše Čivas tek treba da se odigra.

    A za sutra vam predlažem: Honka - KuPs X ili Brno - Bohemians X, ali čisto sumnjam da ću ja da igram neki tiket. Ovo prvo je derbi Finske, pa može da bude oštro, a ovo drugo jebem li ga. U stvari samo sam napisao nešto, pa ako me usere, usere :)

  6. Влајко, ти баш ич не читаш раније постове. Ја сам већ предложио кеца Хонку. Дерби је само по тренутној позицији на табели. Хонка је, без сумње, уз Хелсинки, најквалитетнији тим у Финској. Слабо играју у последње време и ред је да добију, а лепшу прилику за то немају. Ем им КуПС дише за вратом, ем морају да јуре Хелсинки.

  7. Мртви Бајерн и мртви Милан.....још не могу да прежалим...

  8. E, jbg NMFe :) moja greška...Izvinjavam se svima. Ja nekako mislim da će da bude IKS, al dobro.

  9. Nemojte meni zameriti što ne turam fiks za taj tiket, ja ionako gađam samo 1.4 i manje, pa da vam ne smetam.

    Eto, danas mi Arsenal bio siguran... I bi siguran. :)

  10. Tulume, što se mene tiče, slobodno gađaj jedančetres. :)

  11. Ајде, Тулуме, има сутра наша друга, дај неке голове. :)

    Влајко, Хонка је тим који ме је ретко кад изневерио (тотална супротност Милану). Нисам их видео прошлог викенда, а они изгубили кући од неких пацера. Ја сам ипак ту за кеца. Предложи нешто друго.

    Људи, потрудите се да не дајете типове чисто да бисте нешто постовали. Нека буде ваш најсигурнији фикс тог дана, макар и, што каже Жњи, била квота 1.4.

  12. Razumemo se, NMF :) Ako se setim nečeg drugog predložiću. Mislim drugog sigurnijeg.

  13. E da, daj Tulume, ti tvoji golovi stalno dolaze.

  14. Danas mi je dobar dan...Na jednu crvenu stavih Totenhem 1,Lombard papu 3+ i Sigmu 1...4 somica niotkuda. :) Posle stavim 500 na Milan iz iksa,i pederi ga ne daju,a necu da singiliram madjare Lombard Papu 2+pp,dosli u 3-1..Elem za sutra ne znam jos,videcu u toku veceri,ja cu sebi igrati ili Inter ili Juve,znaci dali su kvote 2,30 i vise,kad cu da dozivim da igram Inter na 2.30 u prvenstvu?Ispraticu to,a dajem posle fiks za sutra...

  15. Мани се, јалова работа. Ради мафија Сицилијана, па цепа. Не узимају се бодови оданде тек тако, а поготову неће да их однесе Интер са тренутном игром.

    А онај са Кобленцом изаш'о?

  16. Ajte, mećite još neki tip za sutra, 'oću da spavam. Za sad imamo:

    Vigan - Mančester Siti 2 (1.75) Gvozdenović
    Heracles - Twente 2 (1.60) jNy
    Honka - KuPS 1 (1.85) NMF
    Roma - Bologna 1 (1.40) - bvldga
    Chelsea - Blackpool PP 2+ (1.75)

    Kvota: 12.6

    (editovan post više puta, da se zna)

  17. Jes kurca ti, stalno dolaze. Danas bilo 4:1 na utakmici što sam turio 0-2. :)

    Sutra verovatno neću ništa ni da igram. Ako, nekim čudom, ipak uplatim, obavestiću vas. Mada ne verujem.

  18. Tulume, ne zajebavaj, stavi jedan jedini tip. Ajde, ona treća francuska ili italijanska, što dolazi preko dva gola samo kad su elementarne nepogode. :)

  19. Izasao,dobili 1-0,nisam branio,pa sam od toga pravio ostatak..mogao sam dosta da budem dobar danas,nego nisam hteo za dz da grmim,a ovi Madjari(pogledaj ih sledece nedelje ako zapamtis) se trpaju samo tako...Jbm li ga,ja sam vatreni navijac Intera,svejedno cu igrati na njih,ali necu ovde ljude da smaram,to cu za sebe...Od mene za sutra,fiks da se iskupim za danas-Schalke 1...Ako vam je kvota velika,stavite onda Romu 1 protiv Bolonje... :) Eto dajem vam i da birate,a imam par tih vecih kvota za sutra,valjda ce da dodju...

  20. Ma ne zajebavam, ozbiljno ti kažem. Baš sam gledao Italijane, sve kvote na 0-2, preko 1.5

    Neki bi rekli da je to dobro jer više plaća, ali me skroz zbunilo pošto ja nemam pojma kako ko igra, ja to samo po kvotama gledam. Kako me sjebaše, jebote. :D

    Aj da kažem - Čelzi 2 plus prvo poluvreme.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.