Кладионица

  1. To, Tulume! :)

    Još nešto, moram da potpišem ovo što reče NMF još jednom:

    Људи, потрудите се да не дајете типове чисто да бисте нешто постовали. Нека буде ваш најсигурнији фикс тог дана, макар и, што каже Жњи, била квота 1.4.

    Posebno se odnosi na bvldga. :)
    Sad sam stavio u ovaj nezvanični tiket za nedelju da se bira između tvoje dve tekme (Šalke i Roma), ali bolje stavi jednu konkretnu za koju si siguran da sad ne bi svako davao po dva predloga, pa da ispadne haos.
    NMF, kad budeš ozvaničavao tiket, slobodno odaberi jednu od bvldgainih. :)

  2. Нека буде онда Рома,али само зато што је мања квота!!

  3. Ево чисто овде ове велике квоте да ставим,па нека их имају људи у виду кад буду играли тикете по 50 дин,да метну...Шалке 1,Барса 4+,Интер 2,Ливерпул X и Бари 1...ја ћу ових 5 да ставим 4/5 за 200 сигурно...

  4. Вукајлијашки тикет за НЕДЕЉУ:

    Виган - Манчестер Сити 2 (1.8) - Гвозденовић
    Хераклес - Твенте 2 (1.6) - Жњи
    Хонка - КуПС 1 (1.85) - НМФ
    Рома - Болоња 1 (1.4) - бвдлга
    Челзи - Блекпул пп2+ (1.92) - Тулумбаћ

    Квота: 14.32

    *Први меч креће у 15:00. Квоте су из Моцарта.

  5. Челзи - Блекпул пп2+ (1.92) - Тулумбаћ

    Odakle je ova kvota? U mojoj kladionici je 1.75. :/

  6. Едитовао сам. Јебига, држе људи монопол. Остале кладионице полако одумиру. А, иначе, ово је реткост. Мислим, то да имају веће квоте од других.

  7. Ја сам тек малопре видео Аугзбург. Није нека квота, 1.50, ал' кец к'о теле. Него, већ сам ставио Хонку, нећу да мењам.

  8. dragi vukajlijasi...dobiste li vi ikad ista? mislim na ove zajednicke tikete :)

  9. Ja idem sutra na kupusijadu u Mrčajevce, nadam se da imaju one ciganjske igre, gađaš međede iz puške. I ono, ako pogodiš, dobiješ tamo neku đoku.

    Što dalje implicira da smo do sad dobili đoku. :))

  10. Бре, тек недељу дана играмо. У четвртак сам ја узео неке парице, а и пар њих се похвалило да су одиграли објављене парове, иако тај наш тикет стицајем околности није био озваничен. Време је пред нама. Ојадићемо Моцарт, а онда ће дотична кладионица да промени назив у "Вукајлијашко акционарско друштво". :Д

  11. Време је пред нама. Ојадићемо Моцарт, а онда ће дотична кладионица да промени назив у "Вукајлијашко акционарско друштво". :Д

    Pa kad nam Kajzen zatvori ovaj podforum kao ''hidden'' zbog eksplicitnog materijala. :)

  12. a onda izlazimo u blicu i imamo i svoju rubriku.. Ono kao samo za vas tipuju, kladite se na sigurno i te fore :)

  13. игро би ја ,ал немам пара.......једино да се узајмим...

  14. Ha ,nabavio sam lovu ,idem da vidim sta je ostalo :DD

  15. Roma! Ne mogu da verujem, koja pizda materina se dešava ovaj vikend?!

  16. Jebote, opet u tunelu. Juče Arsenal, danas Roma. Sve prodavnica do prodavnice.

  17. Jebiga.Okrenimo se sledećem tiketu. :)

  18. Jebiga.Okrenimo se sledećem tiketu. :)

    Ja nem' više para. :D

  19. :)) Traži kevi za Kapri. :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.