
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Jao našao sam da ispratim arminga jebenog
Ja ih jebeno imam na jacem tiketu koji treba da vadi uloge danasnje pa ovo je laz jebena ovo nije losa procena losa sreca ovo je jedna cista jevena laz
A voroncevic igrao ukupno 100 sekundi, jebemti itudise sve u picku
ima li nekih dobrih prijedora za ligu ojrope?
Hahah kakva četvrtina CSKA
I onda daju 18 poena za 5 minuta u drugoj pa šta se čekalo
Cekalo se da ja primim kurac u dupe onako jako da popizdim i onda da sipaju so na ranu i daju laznu nadu
Pa ubaci barem Kurbanova o jebemusuncebaš
Hahah kakav smehotres
Je l smesno majmune
Hahaha stali na 46
E pa evo,ti moj zivot lako izgleda ne samo,kladionica nego zivot jebeni eto to je to
Hahahaha izvini Arm ovo je zaista smesno jos ako si video kako je Dzekson omasio dva slobodna bacanja, vrtela se lopta ko na ruletu i izadje :D
Važno je da si nas slatko nasmejao, Armine, osmeh je najveće bogatstvo, hvala ti, druže
Ne seri da su bila bacanja
Ajde neka neko pogleda ukradene lopte Dekolo?
Rostov 1X&2+ kvota 3
jbg posto mi niste dali nikakve predloge, odigro sam na svoju ruku rostov - mancho 1x i selta - krasnodar 3+ :///
2 ukradene dekoloa, mada se meni čini da je bilo 3, ali izgleda da sam pogrešio. Ona kad je presekao pas i ona pod košem kad mu je (fitipaldu mislim) iščupao iz ruku, te dve su.
Jao ja veselog imam plus majku mu jebem a ovamo se mislim kako je do jaja što je zaradio dva brza faula jer sam ga izbegao na fantaziju.