Кладионица

  1. E jebo me narod. Sva sreća pa nije dospelo na Vukajlijaški tiket. :)

    Karpati Lavov iz Ukrajine, Stivene.

  2. Сваки дан се нешто ново научи. :)
    Хвала.
    Сутра морам пажљиво да простудирам понуду за викенд.

  3. Порто дошо , ал овај мртви Динамо Киев ме изненадио...полувреме губи 2-0 !!!

  4. Na ovaj glavni me obori Dinamo....ali sam ipak izaso na jedan tiket , stavio sam cudesa neka i uplatio 30 dinara i uzeo 386 dinara :)) , a sta da sam ga uplatio za 1000? :))

  5. Od mene danas Lompard Papa-Videoton 3+...Madjarska liga...zadnjih 5 kola igram L.P. u golove,i izuzetno dolaze,ne samo kod kuce nego i u gostima,tako da ih vredi ispratiti,a ako padnu sada,obratite paznju za ubuduce na njih...

  6. Ljudi, ja pogodio juče jedan tiket, sve sam igrao ono Daje gol, kvote u razmaku od 1.2 do 1.6, barem se ne nerviram kad padnem na to, jer je čista sreća, ali zato se pojedem kad padnem na istu kvotu kad je fiks u pitanju.

    E, sad, malo da pojem govna, evo vam večeras Dinamo Drezden - Alen 1 kvota je oko 1.75, ali u Atlantiku je oko 1.8...evo vam i dobar sajt (ko ne zna) za poređenje kvota http://www.fudbal91.com/fudbalski_klubovi/poredjenje_klubova/Dinamo_Drezden_vs._Alen

    e, ako i ovo ne pogodim, nemoj uopšte više da me slušate. Poz

  7. Од мене... Го Ахед Иглс - Додрехт 1 1.90

  8. Ево ове наше:

    Јагодина - Чука 1
    БСК - Јавор 0-2
    Сплит - Осек 1
    Динамо - Истра 1
    Карлобаг - Огулин икс
    Карловац - Вировитица икс

  9. Da li zna neko iz kog razloga je ovolika kvota na hanover protiv nejakog st paulija???

  10. Od mene danas ništa, nema šta igrati.

  11. Pošto sam potrefio Dinamo Drezden, da pokušam opet, fiks za sutra Madervel - (valjda) Sent Miren 1, isto kvota 1.7

  12. Ма џаба ми погађамо када то нико није систематизовао и стави на вукајлијашки тикет.

    Мој фикс Го Ахед Иглс - Додрехт 1 , квота 1.95 што сам ставио данас ... воде у 75 минуту са 7-0 !!! ејј

  13. Ма џаба ми погађамо када то нико није систематизовао и стави на вукајлијашки тикет.

    Kako be nije? Pa koj moj sam ga stavio? :)))

    Džabe nam ovako pogađanje, i sistematizovano, kad ne potkrepimo to bar Mokranjcem. :)

  14. Ja odigrah za danas jedan rizican:
    STOKE 1
    MAJNC 1
    KELN X

  15. Za sutra vam predlažem Braga daje gol. Mora.

  16. Nek ti je alal, ja da imam te pare pozvao bi Pepija Zvezdu Granda da mi peva u šupi.

  17. Lester i Milan mi prosli...
    Liverpool i CSKA sutra dobijaju sigurno,ali sta mislite Lazio-Brescia? Igrao sam 1...

  18. Ја би ставио кеца на Лацио.

  19. I ja sam stavio tu keca.
    Na CSKA 2+ igrao,i 1 na Liverpool.
    Dobitak 1000, dosla neka besparica pa moram polako da se konsolidujem. :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.