Кладионица

  1. Ja danas stavljam Celzi,Sahtjor,Viljareal i Partizan..Partizan mi je najveci fiks,u Mocartu 2.25 kvota,kad ce opet da se zajebu da daju toliko,jeste teska utakmica,ali i 0-1 ce biti dovoljno...Celzi isto 1 za 1000e :)

  2. Nešto čisto sumnjam da su se zajebali. Mafija je to.

  3. Ливерпул - Блекпул 1 и 2-3 гола
    Дортмунд - Бајерн 2+ прво
    Севиља - Атлетико гг 3+

  4. И Ливерпул га управо примио... Невероватни су.

  5. У јеботе!Срећа па сам био спречен да играм , иначе бих ставио Ливерпул мртви на тикет....али има цело полувреме , свашта мође да се деси...

    Па , да видим шта је остало па да ставим нешто на папир...

  6. Податак да Палермо шиба све редом у гостима, најбоље сведочи о томе какво је време дошло. Не знам какви су ово резултати, стварно.

  7. Ja sam skenjan/sokiran rezama u poslednje vreme. Ne moz' kurca nabosti. Stara fora Marfija - kad odigras, nece. Cim ne odigras, a kazes sta bi igrao, tako i bude. Jeb'o te tata, Marfi.

  8. Eto,jebem ti liverpul da ti jebem liverpul.

  9. Бохемианс - Шамрок 1-Х
    Лејтон - Брентфорд 1-Х
    Порт Талбот - Ланели 1-Х

    Ово ако изађе .... било би баш лепо.....

  10. Нешто с' ногу чисто да се узме неки динар...

    Енглеска у19 - Албанија у 19 1
    Индонезија - Уругвај 2
    Србија - Естонија 1
    Андора - Македонија 2
    Молдавија - Холандија 2
    Шпанија - Литванија 1

  11. Ја да се похвалим да сам пао на наше за 1000 леја (250 евра). Да ме пита човек што сам их ставио, немам појма. :)

  12. НМФ, знаш како каже стара српска пословица: "Никад не играј на Србију на кладионици."

  13. Пеки,

    Да ме пита човек што сам их ставио, немам појма. :)

    Џанки,

    1000 леја

  14. Примећујем да сте затајили с Вукајлијашким тикетом откад мене нема, па ево да покренем поново:

    Србија - Куба бх1 (1.7)

  15. To je kec ali 6 puta. Da ih ugazimo kao sise emigrantske.

  16. E Peki oće biti neka analiza NFL-a? Da sastavimo neki sistem kad već pogađaš 90% pa da uzmemo svi neku lovu. :)

  17. Без хендикепа, тако се пише у Моцарту. Дајте нешто па да се повадим за ове наше.

  18. Двајт, биће ваљда.

  19. Oд мене за сутра:

    МТК-Капошвар 1 1.95

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.