Кладионица

  1. Vreme je da se uzmu neke parice. Evo ja stavljam danas Svajcarska-Vels 1!

  2. mislim da italija srbija ide sigurno 1, nema Vide nema odbrane...

  3. Ne bih ja bio tako siguran,i oni su poznate kiksare.

  4. Треба ми у року од две недеље неких 50-ак 'иљда тако да лупајте неке добре предлоге...

  5. a u pm
    evo mog za danas
    holandija švedska 1
    slovačak irska 0-2
    italija srbija 1
    škotska španija 2
    engleska crna gora 3+
    francuska luksemburg 4+
    na cenera 150 km

  6. Skotska-Spanija 1,moraju i oni da kiksnu nekad,evo ja cu da pokusam danas.

  7. Јел' може неко да ми каже шта се дешава са кладионичарског аспекта са утакмицом Италија-Србија? Јел' се ставља само квота 1 или се чека поновно играње или тако нешто?

  8. Ja tipujem na oficijalnih 3-0.

  9. Nadam se da neće biti službeni rezultat. Ako mi se želje ispune, mislim da ti se računa kvota 1 na taj meč ali možeš da podigneš lovu(ako si pogodio ostale) posle 24h.

  10. Нисам се нервирао када су рушили, палили, тукли... Али ако паднем на тикету због њих, па јој Срби...

  11. Зола, ако буде службеним резултатом, мислим да ће да ти рачунају квоту 1.

  12. Квота један ако се не одигра до краја текућег кола.

  13. Ево шта сам одиграо данас:

    Хрватска У 21-Шпанија У 21 2 (0:3)
    Белорусија-Албанија 1 (1:0)
    Македонија-Русија 2 (0:1)
    Естонија-Словенија 2 (0:1)
    Италија-Србија x

    Данас сам ушао у клаџу након пола године и уплатим 150 динара. Ако буде квота 1 на нас, добијам 2 сома. Боље ишта него ништа. :)

  14. evo ljudi samo da prokomentarišem drugu dansku diviziju jug, padaju golovi ko ludi.
    na 4/5 utakmica 2+pp, u 62. minuti, na 4/5 utakmica 3+, stvarno sam iznenađen

  15. ma nisu loši ni danci iz druge divizije zapad, al oni se bude tek u drugom poluvremenu :)

  16. Zasto sam ja toliki baksuz? Mancester ne moze da pobedi WBA kad ja odigram.Ne pamtim kad sam zadnji put dobio a neki dobijaju svaki vikend.Gde je tu pravda?

  17. ko ti je kriv, kad ne igraš golove :p

  18. ma to je ono toto kladjenje

  19. da se pohvalim..nisam prošao ali odigrao x na čelzi, kec na bolton, dvojka na hamburger, x brest-arles i roma 1-1 i sjebe me atletiko 3+..za 200 kinti umalo 90 hiljada...za jedan jebeni gol....branio bih se na romu uživo da je ovo došlo...

  20. Ја ћу 80 јура вероватно на Индепендиенте да ставим, какви ови сељаци а 1,80 имам на Х2

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.