Кладионица

  1. Izgubi metalurg... :(

  2. Jebo vas Metalurg, ja lepo kazem.

  3. Шта ти кажеш?

    Надам се да нисам неког упропастио. Ја сам се успавао и закаснио сам пар секунди да их уплатим. Лупао сам главу у зид што нисам стигао, а сад видим да сам уштекао 50 јура.

  4. Ja zaboravio vukajlijaski da uplatim, kad pocinje prva utakmica ?

  5. Први пар је био Металург. :)

  6. Dobro sto nisam stigao.

  7. fanaticni_hromozom
    Bari : Milan 2-2
    Udinese : Cagliari X-1
    Hannover : Dortmund 2-2
    Liverpool : Chelsea X-2
    Utrecht : PSV 2-2

    svaka cast za ovaj tiket mladicu, lepo ide za sad, jos ako si odigrao sistem, vrh.

  8. Срећа не стигох на овај Кардиф.

  9. Ljudi,kunem vam se,nema veceg malera od mene.Igram Ajax GG,ne 1,ne 3+,nego da daju jedan jebeni gol kod kuce,i ne mogu..Onda igram Juve X-1,milina,1-1,44 minut,tup,2-1...Odigram Milan 2,Federera 1,i 2 sata vagam,pitam u kladzi za fix,i sta stavim na kraju? Dinamo Kijev koji gubi na 1.15 od Obolona kod kuce! Jebem ti kladionicu... :D

  10. obori me lacio, obori me njukastl, obori me opet njukastl, ako ne bude 3+, a kako je krenulo, nece.

  11. Брате, знаш кад бих на тикет ставио квоту 1.15. Једино ако хоћу да направим укупну квоту 3-4, мада бих и тада размислио.

  12. Брате, знаш кад бих на тикет ставио квоту 1.15. Једино ако хоћу да направим укупну квоту 3-4, мада бих и тада размислио.

    Pa to sam ja i radio..Milan 1.9,Federer 1.5(mozda sad i ne dodje :D ),i kao jos jednu,da dignem preko 3...

  13. El sam reko da ce Njukasl da bije Arsenala ? :)

  14. Jebote na šta ja pucam, Nemci žnj liga, Türkiyemspor Berlin - Holstein Kiel. Al dođoše mi par puta proteklih dana.

    Срећа не стигох на овај Кардиф.

    Eto, ja stigoh.

    Čekam poslednji tiket. Milan, Dortmund, Almeria i Čelzi da dođu.

  15. Moram priznati da jesi. Sodigro?

  16. Nisam bre, de da ga stavim ?
    Vidi na proslim stranama, reko sam: ''Imam osecaj da ce Njukasl da bije Arsenala''.

  17. Video sam, zato i kažem. kontao sam da si stavio bar Tim 2 1+, to je lepa kvota! Jebiga.

  18. Mislio sam da je malo veca kvota na Arsenal :)
    A ono 1.2 mislim, preterase ga, Njukasl ne mnogo nezgodna ekipa, nije za zaj'banciju.

  19. Frenki daj neke fikseve za posle, da bacim 50 kinti ?

  20. Nije puno toga ostalo:

    Ne znam. Probaj ovako ako nemaš ideje.

    študgart-verder 12GG
    real-atletiko 12GG

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.