Кладионица

  1. au kako smo danas bili loši... valjda će sutra biti bolje, da uzmemo neku kintu...
    bvdlga, izvini, ja sam mislio da si pisao verder keca i volfzburg 2+pp, loše sam skontao...
    je l' uzeo bar neko nešto večeras?

  2. Ja sam sastavio vikend tiket, prošao mi sanderlend i viljareal, arsenal odgođen, sutra novi dan, nove 3 utakmice.

  3. Šta vam reko za Tuluz,ne može 4 utakmice bez pobede da bude.
    Za sutra Štutgart-Bajern M 1X (1,85) Nema tu dvojke jer Stutgart zadnjih pet utakmica nema pobedu,ako i sutra zasere,preti mu opasnost od ispadanja.

  4. Ја данас саставио за сутра.....

    Чезли - Ман. Јунајтед 2 (ал курац , одложено..)
    Блекпул - Тотенхем 2
    Штутгарт - Бајерн Минхен 2
    Малага - Атлетико Мадрид 2
    Лацио - Удинезе 1
    Венло - Утрехт 2

    квота са јунајтедом беше 79.47 ал рачунам да је сад доста мања.....саћу израчунам...

  5. Već si pao na Bajerna Laki brate,nema tu dvojke.

  6. ja bih hteo da se zahvalim bojanboj-u,dub-u i francky delaver-u jer sam od onoga što su oni predložili ja sastavio i dobio tiket... Od danas ima da sastavljam tiket samo uz pomoć vukajlije... :)
    Tuluz 1
    Sanderlend 1
    Salke 1
    Viljareal 1
    Levante 3+

    uplata 100 dobitak 1700

  7. E da sam i ja poslušao sebe za sve parove što sam rekao danas, al ajde :)
    Jel moja kvota bila najveća?

  8. Bolje mesto Bajerna da staviš Minhen - Paderborn....kec k'o kuća

  9. jeste, Sanderlend je bio 2.20...

  10. Aris - Xanthi 1
    Parma - Bologna 1
    Sampdoria - Genoa GG-GG3+
    Leverkusen - Freiburg 1
    Osasuna - Zaragoza 1

  11. Borusia sugava.. -.- Sto godina nisu izgubili sad su nasli ...

  12. AleksandarKg-prosao sam ja 5500...ovaj sa 2+pp na 400,Werder i Wolfsburg,i Frankfurt keca na 11 kvotu,za 200 din...ostalo nista...Za sutra cu videti,bogme,dosta se popilo veceras od dobitka,tako da cu za 200 da smandrljam nesto...Ali evo vec sada mi je Catania 1...znaci od mene Catania-Bresa 1...

  13. бојанбој, ја сам данас вођем том твојом логиком играо Анортозис. Нису добили осам мечева, па ево ни овај девети. :Д

    Ја не могу да похватам више ко је шта типовао, може неко макар да припомогне да зберемо фиксеве? Добровољац?

  14. Маритимо - Портимоненсе сп1 (2.45)

  15. http://oi55.tinypic.com/25f564o.jpg

    Што се мене тиче, на ово сутра стављам 20 динџи... А можда и целих 30! :Д

  16. Гладијатори из Рима су издоминирали синоћ на сред Сан Сира .......

  17. Nisam mogao da vjerujem, još im Borijelo zabio golčinu, baš neka je.

  18. Selta-Salamanka 1 (1,85)
    poslat mi predlog na sms servis.

  19. A bojanboju, što su ti otvorili oči, jebu kevu. To javna opklada, keva mi sere ako ne udarim u fiksu!

  20. Ja ga turi na tiket,pa kako 'oće,da ga jebem.Daj Frenki neki predlog za danas,mojne si derpe.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.